Aký druh topánok dominuje vo vašom botníku? Ženy sú typickými majiteľkami čižiem, poltopánok, balerín, lodičiek, ale aj tenisiek. Práve tenisky, ak ich viete skombinovať, sú skvelé k nohaviciam, sukni i šatám. Ak ste milovníčkou tenisiek, pozrite si výber našich piatich TOP párov.

  1. Adidas EQT Bask ADV 91/18

Biele tenisky patria do repertoáru každej ženy. Vybrali sme basketbalový štýl vyšších Adidas tenisiek s nepostrádateľnými tromi pásikmi. Sú zo sieťoviny a majú vrúbkovanú výložku podrážky. V balení dostanete aj farebné šnúrky, máte dosť odvahy si ich aplikovať?

Cena: 110,00 €

  1. Adidas NMD R2

Ako biele, tak ani čierne tenisky by u vás nemali chýbať. Vybrali sme streetový štýl členkových tenisiek, ktoré majú boost podrážku, ktorá aktívne tlmí dopad. Sieťovina je dvojfarebná, čierna a klasické pásiky sú tmavomodré.

Cena: 112,00 €

  1. Adidas Courtvantage

Tenisky nemusia mať len športový look, preto sme vybrali elegantný štýl nasledujúceho páru. Ide o tmavohnedé kožené tenisky tiež značky Adidas, ktorej znak je naznačený len na jazyku, chýbajú prúžky. Tenisky sú členkové a jednoduché.

Cena: 63,00 €

  1. New Balance WL373GRR

Tenisky značky New Balance sú rozpoznateľné na kilometre a majú silnú základňu fanúšikov. Vybrali sme sivé tenisky, ktoré sú spojením materiálu kože a textilu. Biela podrážka je hrubšia a ich povrch má hadí vzor. Špička má okrúhly tvar, ktorý je pre túto radu tenisiek typický.

Cena: 60,00 €

  1. Converse Chuck Taylor All Star

Obľúbené „konversky“ sa najviac tešia príchodu jari, kedy ich majiteľky vyťahujú zo skríň. Vybrali sme vyššie členkové tenisky v slonovinovej farbe. Ako to už u Converse býva, na boku nechýba známe okrúhle logo značky.

Cena: 63,00 €