Patríte aj vy k typu osôb, ktoré nemajú radi zimu a najradšej by sa pred ňou niekde na tých pár mesiacov schovali? Ak je vaša odpoveď áno a naozaj si v dohľadnej dobe neplánujete kúpiť letenku do teplých krajov, tak radšej zavítajte na www.astratex.sk a vyberte si jednu z týchto top 8 krásnych a teplučkých čiapok na zimu.

  1. Dámska čiapka Serena

Milujete motto „v jednoduchosti je krása“? Ak sa ním riadite aj v obliekaní, potom je čiapka Serena vyrobená pre vás. V hnedej farbe s voľným strihom vás zahreje aj počas najmrazivejších dní tejto zimy.

damska-ciapka-serena

Cena pre Vás: 14,85 €

  1. Dámsky baret Delfina

Patríte k ženám, ktoré milujú klasický štýl obliekania? Dámsky baret Delfina v béžovej farbe krásne vynikne k zimnému outfitu. Akryl a vlna nedovolí zime zaútočiť a jemná aplikácia kvetov s korálikmi dodajú baretu krásny šmrnc.

damsky-baret-delfina-beige

Cena pre Vás: 23,30 €

  1. Dámska bavlnená čiapka Silvery

Čiapka Silvery s aplikáciou s cvičkami z www.astratex.sk je ideálna pre dievčatá. Je dostupná rovno v troch farebných prevedeniach a jej pevnejší obvod okolo hlavy vás zahreje a voľnejšia vrchná časť vizuálne pekne dotvorí tvar hlavy.

damska-bavlnena-ciapka-silvery

Cena pre Vás: 7,57 €

  1. Dámska čiapka Pia Green

Pre extravagantnejšie povahy je skvelou čiapka Pia Green vo výraznej zelenej farbe s hnedým brmbolcom z kožušiny. Pred chladom vás ochráni dvojitá pletenina.

damska-ciapka-pia-green

Cena pre Vás: 16,05 €

  1. Dámska pletená čiapka Kala

Pre športový typ dám je ideálnou teplučkou čiapkou na zimu čiapka Kala. Ide o trojfarebnú kombináciu, preto sa najlepšie hodí k športovejším bundám ako ku kabátom. Čiapka je pletená s brmbolcom a podšitá je flísom.

hrejiva-damska-pletene-ciapka-kala

Cena pre Vás: 15,53 €

  1. Komplet čiapky + šál Molly

Tepla a zahriatia v zime nemáme nikdy dosť, a preto je najideálnejším doplnkom set teplej a štýlovej čiapky spolu so šálom v rovnakom prevedení! Zadovážte si set Molly v snehobielej farbe s čiapkou s brmbolcom, ktorá sa hodí k elegantnému kabátu, ale aj športovej bunde.

komplet-ciapky-sal-molly-1

Cena pre Vás: 52,27 €

  1. Dámska čiapka Clarisa

Čiapka v staroružovom farebnom prevední rozžiari a dokonale doplní každý jeden zimný outfit a kombinácia akrylu a vlny vás príjemne zahreje. Dva v jednom! Netypická je aplikácia s perličkami a kvetmi v rovnakej staroružovej farbe na boku čiapky.

damska-ciapka-clarisa-pink

Cena pre Vás: 20,88 €

  1. Dámska čiapka Sawana

Poslednou top čiapkou je klasika v podobe čiapky Sawana v čiernom prevedení. Práve táto čiapka je ideálna pre ženy, ktoré nie sú milovníčkami pokrývok hlavy, no zima ich prinúti čiapku si zaobstarať. Jednoduchá vlnená čiapka s kašmírom s jemnou aplikáciou kvetu vás v zime zahreje a obľúbite si ju.

damska-ciapka-sawana-black

Cena pre Vás: 20,08 €