Odhaľte ekologickú a etickú metódu odpudzovania pouličných mačiek a psov z okolia vášho domova a zistite, aký je jej dosah, ako vlastne funguje a aké prednosti vám poskytuje.

Čím tento spôsob odpudzovania vyniká

Pokiaľ sa po vašom dvore pohybujú mačky prichádzajúce z ulice, hrozí vám prenos bĺch aj rôznych chorôb na vaše domáce zvieratá. Nehovoriac o tom, že túlavé mačky môžu vykonať rozhrabávaním zeminy škody vo vašej záhrade, či ju už využívate pre pestovanie rôznych plodín alebo vlastníte okrasnú záhradu. Príchodu mačiek z exteriéru do blízkosti vašej domácnosti sa vyhnete prostredníctvom účinného zariadenia, akým je odpudzovač mačiek Deramax Kitty. Ten je zdrojom ultrazvukových signálov, ktoré pouličným mačkám natoľko prekážajú, že sa nebudú chcieť zdržiavať v jeho blízkosti. V interiéri disponuje prístroj dosahom v rámci 250 m2, zatiaľčo v exteriéri jeho efekt dosahuje 12 metrov pokiaľ je odpudzovač umiestnený pod uhlom 120 stupňov.

Unikátnym znakom plašiča je navyše pravidelná zmena frekvencie a intenzity vydávaného signálu, ku ktorej dochádza automaticky a pod vplyvom ktorej si mačky ani po dlhšom čase nezačnú na zariadenie zvykať. Mnohí zákazníci vyzdvihujú tiež fakt, že poslúži zároveň aj ako odpudzovač psov, ktoré by sa na ich pozemok chceli dostať, či už od susedov alebo z ulice. Prístroj nepôsobí na človeka, nemal by však byť umiestnený v blízkosti domácich zvierat v uzatvorenom priestore, napríklad v koterci. Ide o kvalitný český produkt so zárukou po dobu piatich rokov a napájaním prostredníctvom externého sieťového adaptéra, ktorý si môžete pohodlne objednať súčasne s odpudzovačom.

Čo ďalšieho máte v oblasti odpudzovačov k dispozícii

Pokiaľ vám viac starostí než mačky a psy spôsobujú vtáky, ideálnym riešením je pre vás ultrazvukový plašič vtákov Deramax Bird, ktorý funguje na podobnom princípe. Jeho cieľovou skupinou sú však viaceré vtáčie druhy, ako napríklad škorec, holub, vrana, havran alebo vrabec. V externom prostredí pôsobí s uhlom 140 stupňov v dosahu 140 metrov a jeho ultrazvukové signály majú taktiež premenlivý kmitočet a intenzitu, čím bránia tomu, že by sa k vám v budúcnosti vtáctvo späť nasťahovalo a poškodzovalo fasádu vášho domu alebo zanášalo svojím trusom váš balkón, terasu či záhradný prístrešok.