Radíte sa medzi tie ženy, ktorým skutočne záleží na kvalite ich kozmetiky? Potom Vám zrejme neunikla už dlhšie pôsobiaca značka Kallos, ktorá je na našom trhu. Počet žien, ktoré ju jednoducho miljú sa neustále rozrastá a preto Vám veľmi radi napíšeme zopár dôležitých informácií, čo možno od nej čakať a aké produkty Vám ponúka.

Kvalitné zloženie a skvelé účinky

Kallos kozmetika je rozdelená do viacerých hlavných kategórií – vlasová, telová a pleťová kozmetika. V podstate si stačí len vybrať, o ktorý typ kozmetiky máte záujem. Vlasová kozmetika disponuje skvelými účinkami na Vašu korunky krásy. Vlasom sú dodávané potrebné vitamíny, ktoré ich vyživujú a dodávajú im pružnosť či krásny lesk. Šampóny, kondicionéry či oleje sú len hŕstkou toho, čo môžete v tejto kategórií nájsť. Drvivá väčšina produktov má ešte svoje špeciálne vlastnosti, ako napríklad zabránenie vypadávaniu vlasov, lepšia regenerácia či zbavenie mastnoty. Takáto vlasová kozmetika od Kallos sa razom stane u Vás veľmi vyhľadávanou a cenenou. Ako drvivá väčšina ostatných žien, aj Vy si zrejme svoje vlasy farbíte. V tomto prípade Vás určite potešia domáce farby Kallos na vlasy, ktoré sú vysoko účinné a šetrné k Vašim vlasom. Pre profesionálne kaderníčky sú určené profesionálne farby na vlasy, ktoré Vašim zákazníčkam vyčarujú úsmev na tvári.

Nezabudnite ani na styling

Netreba príliš dlho hovoriť o tom, že každá žena chce vyzerať krásne. Niektorým sa to darí s prirodzenou krásou a výzorom, iné si svoj vzhľad musia vylepšiť a to napríklad s prípravkami pre pleť či stylingovými pre vlasy. Make-up, púder či riasenka sú azda tým najzákladnejším vybavením každej ženy. Kallos všetky spomenuté produkty vyrába so zložením majúcim dlhotrvajúci efekt na Vašej pleti. Samotná pleť nie je namáhaná a Vy vyzeráte prirodzene. K dokonalému výzoru Vám pomôže aj rad gélov na vlasy či vlasových sprejov.

Foto: pixmac.sk, ben-the-geek – flickr

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!