Máte štíhle telo bez gramu tuku, ale napriek tomu, sa necítite byť krásna? Ani štíhla postava nie je zárukou dobrého pocitu z tela a potrebného sebavedomia. Otravujú vás neustále otázky okolia, koľko jedla denne jete a či náhodou nie ste anorexička? Skoncujte s týmito hlúpymi poznámkami, dokážte sebe aj svetu, že vaša štíhla postava nie je záležitosťou psychologického ochorenia, ale iba rýchleho metabolizmu. Využite svoju, na oko nevýhodu, vo svoj prospech! Začnite na tele budovať svalstvo a vymeňte podprsenku čísla 0 za 2!

Problém č. 1 – ako pribrať na váhe?

Články typu diéta na chudnutie, sú pre vás nezaujímavými? Namiesto toho, listuje v časopisoch v snahe objaviť recept, ako pribrať na váhe? Konzumujete väčšie porcie jedál, doprajete si sladké aj mastné jedlá, ale ručička na váhe sa stále nehýbe! Čo s tým? Zmiernite tempo vášho metabolizmu! Nemusíte prestať pravidelne piť či pravidelne jesť. Dôležité je pravidelne sa hýbať! Posilnite svalstvo aspoň 3x do týždňa, vybudujte si systém pevných svalov. Predplaťte si permanentku do posilňovne a pokojne využite aj služby skúseného trénera.

Problém č. 2 – ako pribrať na prsiach?

Problém č. 2 – ako pribrať na prsiach, možno tiež pomerne ľahko vyriešiť pravidelným cvičením. Posilnite najmä prsné svalstvo! Skvelý cvik na prsné svaly spočíva v prevedení tzv. ženských klikov. Vyskúšať môžete aj nasledujúci cvik: pokrčte ruky v lakťoch a vo výške pŕs striedavo tlačte dlane proti sebe a následne uvoľnite. Cvik zopakujte 8-krát v 3sériách. Pre výrazné zväčšenie pŕs, je veľmi účinná špeciálna masáž pŕs, vychádzajúca z jogy, ktorá pôsobí priam zázračne. Menším prsiam dodáva pevnosť a ženský tvar. Podobné účinky má aj každodenná masáž pŕs rukavicou, ktorá navyše pokožku zbaví odumretých buniek a zaručí hladký, jemný povrch pokožky.

Problém č. 3 – ako pribrať čo najrýchlejšie?

Odpoveď na otázku – ako pribrať čo najrýchlejšie, nie je jednoznačná. Vo všeobecnosti platí, že väčšina žien pri pravidelnom posilnení prsných svalov, pri cvičení špeciálnych cvikov jogy, pri efektívnych masážach a jedinečných krémov určených pre zväčšenie poprsia, výsledky svojej snahy zbadá už po mesiaci. Je to však veľmi individuálne, závisí to aj od veku ženy či stravovacích návykov. Nebuďte preto sklamaná, ak sa ani po mesiaci výrazne neprejaví napnutie prsného svalstva. Buďte trpezlivá, výsledok sa iste čoskoro dostaví!

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!