Mať tú voľnosť vybrať všetko od hrubých čŕt stavby až po detaily v bytových doplnkoch. Preto šetríme často aj celý život aby sme si tento sen mohli splniť  aspoň v podobe malého domčeka na starobu.

Či ste si už na stavbu svojho vysnívaného domu požičali alebo sa Vám potrebnú hotovosť podarilo našetriť, máte tú dôležitú slobodu v rozhodovaní. Iste, všetky naše rozhodnutia nie je možné zrealizovať, a tak hľadáme kompromisy.

Výber toho najkrajšieho projektu rodinného domu je teda nielen na nás a našom partnerovi, ale hlavné slovo má predovšetkým pozemok, kde by sme ho chceli umiestniť. Kompromisy sa teda začínajú vyskytovať už od úvodu nášho zámeru. Podstatným faktorom tohto je predovšetkým suma, ktorú môžeme do nášho snu vložiť. Veď keby sme mali dostatok peňazí a mohli si postaviť dom akejkoľvek veľkosti a na ktoromkoľvek mieste, v konečnom dôsledku by sme si ho ani tak nevážili, ako keď sa k jeho vzniku zložito a ťažko prepracúvame. Či je to naozaj tak alebo nie zostáva len v našich myšlienkach a nikdy sa to nedozvieme, preto si vážme aspoň to čo máme.

Ak plánujete bývať ďalej od mesta, je nevyhnutnosťou auto. Tento náš pomocník je nám naporúdzi nielen pri dochádzaní za prácou, ale ľahšie sa vybavia aj potrebné nákupy. Preto Váš dom nevyhnutne potrebuje aj garáž. Spoľahlivý pohon brány Vám tak uľahčí každý deň a auto budete mať počas noci v bezpečí.

Keď už Váš dom stojí, (väčšinou ešte oveľa skôr) uvažujeme nad jeho zariadením. Chodíme po obchodoch s nábytkom a elektronikou, či surfujeme po internete a hľadáme najkrajšie a najlacnejšie kúsky. Ku koncu stavby nám však zväčša dochádza hotovosť, a tak sa zameriavame len na veci nevyhnutné. Ako prvé tak riešime kuchyňu a kúpeľňu, prípadne sedačku a postel. Či už spálňu máte zariadenú komplet alebo v nej stojí len postel, časom by ste jej určite mali venovať svoju pozornosť. Aj pri spánku predsa potrebujeme svoje pohodlie.

Foto: pixmac.sk, Shawn Henning – flickr

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!