náušnicePrichádza čas najkrajších a pokojných sviatkov, Vianoce sú čo nevidieť tu a s nimi aj vianočné pracovné večierky, vyhodnotenia kalendárneho roku, mikulášske párty, oslavy Nového roka, rodinné návštevy a slávnostné večere. Každá žena chce byť v spoločnosti o čosi krajšia, nápadnejšia a zaujímavejšia ako všetky ostatné. Chce mať pozornosť na sebe a vychutnávať si ju. Nejde o žiadne povýšenecké maniere, jednoduché také my ženy sme. Rady sa páčime, rady máme komplimenty a rady sme v centre záujmu okolia. Čo vám k tomu môže tento rok pomôcť, sú jednoznačne perly! Dodajú vám šmrnc a uvidíte, koľko závistlivých pohľadov si získate, keď sa ukážete v spoločnosti.

Darček pre vás

Vianoce, a vôbec sviatky či iné príležitosti, nie sú len o obdarovaní druhých, ale o radosti všeobecne. Prečo by ste teda nemohli spraviť radosť samej sebe a potešiť sa? Nemusíte čakať na nikoho, veď sme emancipované a vieme si všetko zariadiť aj samé. Tak nečakajte a vyberte si krásne perlové šperky z pravých riečnych perál. Budete sa čudovať, no dovoliť si ich môže už naozaj každý.

Perlový set Mutiara TigaPerly sú symbolom luxusu a vznešenosti a vďaka tomu, že si vyberiete ten riečny druh, môžete si zadovážiť rovno niekoľko typov perlových šperkov. Vyberte si rovno celý set a nebudete mať problém s kombináciami, keby ste mali len perlové náušnice. Iný druh doplnkov by zrejme aj tak pokazil dojem z tohto dominantného šperku.

Set perlových snov

Vyberte si exkluzívny set z veľkých bielych perál. To, že sú riečne perly pravé bude viditeľné a spoznáte to najmä tak, že perlový náhrdelník i náramok nebude mať totožné perly. Môžu sa odlišovať v odtieni bielej farby i veľkosti a určite nebudú úplne hladké. Nie sú predsa vyrobené strojom. Tento krásny set je kombinovaný s prvkami striebra a bude na vás celý vyzerať úžasne! Perly by mali zdobiť každú ženu a dodať jej zdravé sebavedomie a lesk.

Foto: BUKA jewelry