Jóga
Jóga a západ Slnka? Lepšie ako sedieť v kasíne. Nie?

Ak dámu prepadne uprostred dňa neznesiteľná nuda, patrične sa proti nej vyzbrojí. Zaobstará si vonné sviečky a nechá sa rozmaznávať blahodarným penovým kúpeľom. Presne takým, ktorý podporuje hĺbkovú hydratáciu pokožky, omladzuje a osviežuje unavené telo. Po zdravom kúpeli sa buď začíta do lifestylových noviniek, zistí, aká farba vedie v aktuálnych jesenných kolekciách alebo svoje poznanie rozšíri o recept na senzačný šípkový lekvár.

Avšak nie každá žena si môže vo svojom voľnom čase vylihovať vo vani, čítať magazíny o niečom novom, no stále tom istom, cvičiť jogu alebo v podvečerných hodinách zívať v jazykovej škole. Prvoradá je pre ňu rodina, preto si s manželom a deťmi radšej zájde do kina alebo si večer spoločne zahrajú karty. Každou spoločnou aktivitou upevňujú vzťahy v rodine, zabavia sa, aj keď im dnešná doba neprináša veľa príležitostí na radosť.

Uvoľnite sa, prosím?!

Žiaľ, v súčasnosti sa čoraz častejšie hovorí nielen o mužoch, ale aj dámach, ktoré z veľkej rozkoše a neutíchajúcej nudy prepadli šteklivému hazardu. Ak pri najbližšej príležitosti nebudete vedieť čo so sebou, tak si radšej pozrite stý diel uplakanej španielskej telenovely, než by sa nám mal naskytnúť pohľad na ženu-hazardérku.

Chvíľkovú rozkoš môžete zažiť aj vo vlastnej posteli, k tomu vám rozhodne netreba online automaty a kasínové hry. Riskovať a experimentovať sa dá aj s neónovým ošiaľom, dymovým líčením či pri skúšaní dvojfarebného líčenia pier. Aj tu máme o vzrušujúce zážitky postarané, no na rozdiel od hazardnej rulety či online automatov vás žiaden z kozmetických a módnych prehreškov nezrazí na kolená. Isto netúžite na vlastnej koži zažiť, ako sa z krásnej dámy postupne stáva zúbožená troska, nechcite, aby vás pre hazard znenávidela aj vlastná rodina.

Od hazardu k pádu!

Ani hracie karty, stávkové kancelárie či casino sloty zdarma z vás nespravia najbohatšie ženy sveta. Oveľa skôr ako k jackpotu sa preklikáte ku krachu. Vaše finančné, ale aj morálne problémy sa hazardom len umocnia. Keď si uvedomíte, že potrebujete pomoc, nikto pri vás už stáť nebude.

Hazardovať sa rozhodne neoplatí ani so zdravím, pretože život máme len jeden, ani so zábavou či voľným časom, pokiaľ nedokážeme rozlišovať príjemné od riskantného. Stavte na istotu, ktorá vám prospeje, relaxujte pri dobrej knihe, chutnej káve alebo pri meditatívnej hudbe, hazard nám jednoducho nesvedčí!

Foto: pixmac.sk, steven sim – flickr