Rok 2011 sa o pár hodín definitívne ukončí a my sa posunieme ďalej, vykročíme do toho nového, počas ktorého nás určite čaká veľa zaujímavostí, nových zážitkov a prekvapení. Napriek tomu si ešte užijeme posledné chvíle starého roka, kedy máme stále šancu napraviť pokazené či stihnúť to, na čo sme doteraz nemali čas. V každom prípade je to chvíľa zábavy, kedy by sme sa mali rozlúčiť s tým, čo nám celý rok 2011 priniesol a s pozitívnym pohľadom pozerať do budúcnosti. Zabudnime na všetko negatívne, čo bolo, stalo sa, čo nám život priniesol, práve naopak, pamätajme si len tie veselé a príjemné zážitky.

Magazín TopŽena.sk sa vám počas celého tohto roka snažil prinášať ucelené informácie z rozličných oblastí. Redaktori sa usilovali pre vás pripravovať články a informačné texty tak, aby sa vám čítali ľahko, zrozumiteľne a hlavne aby boli plné ucelených informácií, ktoré potrebujete pre váš každodenný život. Keďže váš záujem o magazín je pre nás dôležitý, veríme, že ste si počas celého roka našli v ňom to, čo ste hľadali a dúfame, že sme dokázali na všetky vaše otázky odpovedať dokonale. Ak sme radami pomohli, teší nás to, ak sme niečo zanedbali, odpusťte nám.

Snažili sme sa pracovať čo najusilovnejšie a pripravovať materiály, ktoré by boli zamerané na uspokojenie vašich informačných potrieb. Váš záujem o magazín nás teší, preto by sme vám chceli poďakovať za priazeň, ktorú ste nám počas celého roka venovali. Spolupráca s vami bola veľmi príjemná, svedčí o tom aj váš aktívny záujem o rôznorodé súťaže. Pevne veríme, že sme vás nimi inšpirovali a dokázali tak vytvoriť interaktívnu väzbu, ktorá je medzi čitateľom a magazínom tak veľmi potrebná.

Bez vás by TopŽena.sk nemohla fungovať, ak by nebolo vás, čitateľov, nemali by sme pre koho písať. Vy nás však neustále posúvate dopredu a nepriamo sa tak podieľate na zlepšovaní našich písomných prejavov. Budeme sa preto snažiť aj v budúcom roku prinášať vám ešte lepšie informácie ako doteraz, aby ste nám svoju pozornosť zachovali aj naďalej, ale hlavne aby ste sa pri čítaní magazínu topzena.sk neustále dozvedeli niečo nové, inšpirujúce, zaujímavé, čo vám v živote pomôže, ale taktiež aby ste pri ňom našli vždy pobavenie a zábavu.

Napokon vám prajeme úspešný a pozitívny štart do nového roka. Vykročte do neho tou správnou nohou, nech je plný zdravia a životného šťastia, optimizmu a dobrej nálady, sily pre zdolávanie prekážok, ale taktiež kvalitných a užitočných informácií, ktoré budú prínosom pre váš osobný rast.

Nech sa vám darí a veľa úspechov praje redakcia magazínu TopŽena.sk.

Ilustračné foto na titulke: SXC.hu

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!