Aj keď väčšina hračkárstiev praská vo švíkoch, ich ponuka nie je až taká bohatá, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Presvedčiť sa o tom možno najmä vtedy, ak sú dôvodom vašej návštevy v hračkárstve narodeniny vašej dcérky či darček pod stromček. Po tom, čo si prezriete zopár regálov zistíte, že ponuka hračiek pre malé slečny je výrazne obmedzená na bábiky, plyšáky a hračky, ktoré nejakým spôsob súvisia s varením a majú tak už vopred dievčatkám naznačiť, aký údel ich v živote čaká.

Popri tradičných stereotypných druhoch hračiek tvoria osobitnú kategóriu tzv. „sezónne hračky“. Tie predstavujú širokú škálu reklamných predmetov súvisiacich s filmom či seriálovou postavičkou, ktorá je momentálne medzi deťmi „in“. Takéto hračky dieťaťu nijako neposlúžia a navyše zapadnú prachom v momente, kedy sa na scéne objaví nová Hanna Montana či Harry Potter.

Vybrať darček pre malú slečnu vám teda môže dať poriadne zabrať. Obzvlášť, ak chcete ako správna matka podbať aj na bezpečnosť a praktické využitie darovaného predmetu. Tieto základné kritéria možnosti výberu ešte väčšmi zúžia. Nebojte sa preto siahnuť aj po menej tradičných darčekoch. S výborným nápadom prišiel aj široký výber svietidiel a lámp spoločnosti FEIM, ktoré do svojej bohatej ponuky zaradili aj rozkošné svietidlo v tvare nočnej oblohy. Originálny doplnok výborne doplní kráľovstvo vašej malej princeznej a zaručí, že sa už nikdy nebude báť tmy. Nápaditý design a praktické využitie robí z lampy výborného kandidáta na darček k akejkoľvek príležitosti. Potešte ním malú oslávenkyňu, ktorá sa vďaka darčeku bude na zotmenie tešiť. Spravte aj z obyčajného zažnutia svetla dôvod na radosť vďaka svietidlu na dobrú noc.