NEW YORK – podľa aktuálneho rebríčka známeho magazínu Forbes je modelka Gisele Bündchen (29) najlepšie zarabajúcou modelkou na svete. Jej štatistiky sú pre mnohé modelky len veľkým snom. Za minulý rok zarobila neuveriteľných 25 miliónov dolárov čo je v priemere asi 19,86 milióna eur a div sa svetu patrí aj na miesto 16. v poradí najbohatších žien v zábavnom priemysle.

Americký futbalista Tom Brady môže mať radosť. Má nádhernú ženu, ktorá je bohatá a v decembri mu poradila krásneho syna Benjamina. Pôrod ako každý iný, modelka rýchlo schudla a dnes už opäť pracuje ako sa na modelku patrí.

Čím si zariadila prvenstvo? Gisele Bündche, Brazílska deva je tvárou mnohých reklamných kampaní luxusných svetových značiek ako napríklad Dolce & Gabbana či True Religion a v neposlednom rade idú na dračku aj sandále Ipanema by Gisele.

V ďalšom poradí za modelkou Gisele sa dostali Heidi Klum a Kate Moss. Svetoví giganti vo svete módy sa v nedávnej hospodárskej kríze upriamili na istotu a aj preto, sa tieto tri hviezdy stali opäť najlepšie a tiež najbohatšie.

Foto: Wikipedia, Zdroj: Forbes, Topky

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!