Potenie dnes patrí medzi spoločensky nežiaduci jav a škvrny od potu sú veľmi nepríjemné. Môžu  dokonca znížiť sebadôveru človeka. Ľudia trpiaci nadmerným potením bojujú s touto záležitosťou každý deň no najviac počas leta. Silné potenie postihuje 3 % populácie. Sada Odaban poskytuje šetrné a účinné riešenie, ako sa s týmto problémom vyrovnať a to na celom tele a navždy ho odstrániť.

Potenie je prirodzenou reakciou človeka na rôzne vonkajšie i vnútorné javy, ako je napríklad teplo, telesná námaha, stres či choroba. Denne vypotíme približne pol litra tekutín, a pri  veľkom teple   dokonca až šesť litrov. Žiaľ ľudia, ktorí trpia nadmerným potením, teda silnými návalmi potenia bez zjavnej príčiny, sa s týmto problémom stretávajú neustále. Odaban ponúka šetrnú a účinnú pomoc. Je niekoľko možností ako ľudia trpiaci dlhodobým potením túto nepríjemnú záležitosť zvyčajne riešia. Jednou z možností je liečba botoxom (prenos impulzov z nervov do potných žliaz), čo je spravidla drahá a bolestivá liečba. Môžu podstúpiť liposukciu potných žliaz, kedy sú potné žľazy odsaté či odstránené z podpazušia. Variantom liečby je aj systematická terapia prostredníctvom podávania liekov či operácia ETS, kedy sa nerv sympatikus zablokuje alebo odstráni. Používanie produktov Odaban však predstavuje lacnú a rýchlu metódu s vysokou účinnosťou (90 %).

Produktová rada Odaban zahŕňa tri výrobky – sprej, krém na ruky a púder na nohy a do topánok. Odaban funguje za pomoci chloridu hlinitého, ktorý spolu s proteínom  pokožky vytvorí „zátku“, ktorá čiastočne uzavrie vývody potných kanálikov. Ošetrená časť je teda hneď suchá, a tým je regulované nadmerné potenie. Výrobky okrem toho obsahujú silikónový a avokádový olej a vysoko kvalitné vosky, ktoré  ponúkajú spoľahlivú ochranu pred nepríjemným podráždením kože, prejavujúcim sa napríklad pálením či svrbením.

Odaban sprejOdaban sprej…

Pokiaľ sa extrémne potíte v podpazuší a žiadny klasický antiperspirant vám nezaberá, je načase vyskúšať  ODABAN sprej, neuveriteľne účinný antiperspirant  regulujúcimi silné potenie v oblasti podpazušia. Používa sa rovnako ako bežný sprej a  funguje 24 hodín. Vďaka nemu už môžete chodiť v akomkoľvek oblečení,  bez obáv, že vás prekvapia škvrny a mapy od potu. Ako už bolo spomenuté, účinnou látkou je chlorid hlinitý, ktorý je opradený mýtami o alergických reakciách. Nemusíte však mať strach. Podráždenie vzniká pri zlom použití a nevhodnej aplikácii ako napríklad roll-on. Roll-on aplikáciou sa dostane do chloridu hlinitého voda z  potu a tá spôsobuje chemickú reakciu, ktorá sa potom na koži prejavuje pálením. ODABAN® sprej je však hermeticky uzavretý a rozprašovač umožňuje presné dávkovanie. Je vhodný pre všetky typy pleti a na väčšinu problematických častí tela. Vďaka aplikácii rozprašovačom bez problému vyriešite aj spotený chrbát.

ODABAN krém na rukyNočná mora podávania spotených rúk…

Podávanie ruky je bežný spoločenský rituál, ktorý vykonávame bežne a automaticky. Pokiaľ nám však niekto podá ruku vlhkú alebo mokrú od potu alebo máme mokrú ruku my sami…

Je to aj Váš problém?

Poznáme veľmi účinné a jednoduché riešenie tohto problému. Je to špeciálny krém na ruky, ktorým dostanete svoj nepríjemný problém pod kontrolu. ODABAN krém na ruky reguluje vylučovanie potu na dlaniach, a to tak, že vytvorí s proteínom na koži tzv. zátky, ktoré uzavrú póry regulujúce vylučovanie potu. Stačí naniesť malé množstvo a môžete sa smelo zúčastniť „tradičného spoločenského rituálu“.  Účinok je okamžitý. Krém sa rýchlo vstrebáva, nezanecháva mastný film a ani sa nelepí. Vďaka svojmu zloženiu je krém dobre znášaný aj v  pracovných rukaviciach. Možno ho tak využiť pri manuálnej práci s náradím a ďalších profesiách, ktoré vyžadujú nosenie rukavíc.

púder ODABANSpotené nohy…mokré  topánky?

Sprej Odaban môžete použiť aj na nohy. Pri pravidelnom a už krátkodobom, používaní sa produkcia potu na nohách výrazne zníži. Ak vám sprej pomohol a zapáchajú vám už len topánky, nasypte do nich púder ODABAN. Získate dokonalú ochranu pred zápachom. Prírodné účinné látky zároveň šetrne revitalizujú chodidlá.

Nedovoľte nadmernému poteniu aby vám znepríjemňovalo život a používajte ODABAN vo forme, ktorá je pre Vás najúčinnejšia. Viac o troch spoľahlivých pomocníkoch v boji proti poteniu nájdete na: www.odaban.sk.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!