Dlhá zima a chladné počasie privádzali do zúfalstva nejedného zanieteného záhradkára. Počasie nám však konečne praje, a môžeme sa tak s chuťou pustiť do práce. Záhradky sú  už plné pracujúcich ľudí, ktorí sa snažia dobehnúť zameškané. Práce v záhrade sa neobídu bez našej chute pracovať ale aj bez náradia by sme toho veľa nespravili. Čo však často a radi zanedbávame je naše pohodlie. Na záhradky si tak nosíme starú, už polorozpadnutú obuv, a pracujeme tak s neistým krokom a koledujeme si o úraz. Ak sa aj Vám už stalo, že ste si pri obyčajnom okopávaní záhonu takmer vyvrtli členok, iste mi dáte za pravdu. Aj pri takejto práci je dôležité aby sme mali dobrú obuv, jedná sa predsa o prácu ako každú inú, aj tu preto potrebujeme spoľahlivú pracovnú obuv. Vyhnite sa preto radšej nekvalitnej čínskej obuvi a siahnite po kvalite zo Slovenska. Pracovné topánky sa vyrábajú už aj u nás a vďaka kvalitným materiálom Vám vydržia veľmi dlho. Investícia je síce vyššia, no treba si uvedomiť, že nemusíte každú sezónu kupovať nové. Myslite na svoje bezpečie, aj pri prácach s drevom, či drevenými doskami, pri ich pílení či montovaní by nevhodná obuv mohla spôsobiť až fatálne následky. Vďaka kvalitnej obuvi Vás nebudú ani po celom dni prác v záhrade bolieť nohy a budete len príjemne unavený z dobre vykonanej práce.

Záhradka je naša radosť, a ak sa chcete aj tento rok tešiť  z krásne rozkvitnutých záhonov či výbornej a zdravej zeleniny, nezabudnite ani na dostatok hnojiva. V obchodoch sú v ponuke klasické  umelé hnojivá, ktoré sa vo forme drobných guľôčok rozhadzujú  po záhone. Ak si však zakladáte na domácej kvalitnej zelenine a v zime v obchode radšej siahate po bio produktoch, zamyslite sa či je toto umelé hnojivo pre Vás vhodné. Vypestované plody predsa chcete aj jesť. Radšej preto dajte prednosť organickému hnojivu, ktoré Vám zaručí 100% bio úrodu.

Foto: pixmac.sk, SPX1MSD

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!