Napriek štýlu, akým sa táto americká speváčka z Manhattanu prezentuje, treba uznať, že talent jednoznačne má. Lady Gaga je speváčka, ktorá disponuje talentom a najmä svojským štýlom vystupovania a obliekania. Lady Gaga – to je spojenie skvelej hudby, spevu a tanca zvýrazneného extravagantným štýlom. Typický je pre ňu temperament, ktorý pravdepodobne zdedila po svojich rodičoch, ktorý pochádzajú z Talianska. A práve Taliani sú známi svojim nefalšovaným temperamentom. Od útleho detstva sa venovala hre na klavír a snívala o kariére svetoznámej speváčky. Vraj niekoľko mesiacov pred pätnástymi narodeniami zložila svoju prvú vlastnú skladbu. Verili by ste, že študovala na katolíckej univerzite? Verte či nie, je to jednoducho tak. Neskôr ju prijali na hudobnú školu Tisch School Of Arts, kde sa s veľkým nadšením venovala svojej veľkej vášni menom hudba. Lady Gaga neprišla k úspechom mávnutím čarovného prútika. Úspech prišiel postupne a tvrdo na ňom pracovala. Pred tým, ako zožal úspech jej prvý známy album The Fame (v roku 2008) skladala piesne skupine Pussycat Dolls či speváčke Britney Spears.

Dnes je Lady Gaga speváčka, ktorá láme rekordy. Pred pár dňami obletela svet fascinujúca správa. Na známej internetovej stránke YouTube sa stala jednotkou. Môžu za to jej fanúšikovia, vďaka ktorým sledovanosť jej videí dosiahla číslo jedna miliarda. A to je famózny úspech, ktorý sa nestáva každý deň. A speváčka je presvedčená, že to nie je koniec. Chce bodovať aj naďalej.

Spomeňme si ešte aspoň niektoré z jej doterajších úspechov. Stefani Joanne Angelina Germanotta, ktorá si vytvorila prezývku podľa názvu piesne skupin Queen (Radio Ga ga), bodovala v septembri na prestížnej súťaži MTV Video Music Awards. Celkovo bola nominovaná v trinástich kategóriách, avšak zvíťazila „len“ v ôsmich. Táto skutočnosť jednoznačne potvrdzuje jej talent a celosvetovú popularitu. To by nebola Lady Gaga, keby sa nepredviedla v niečom unikátnom. Ceny si prevzala v niekoľkých extravagantných kostýmoch. Najkontroverznejšie a zároveň najviac šokujúce boli „šaty z mäsa.“ Šaty sú nepochybne jednou z jej výrazných a hlavne typických charakteristík. Na udeľovaní cien Brit Awards v Londýne, ktorá sa konala vo februári tohto roku, sa speváčka prezentovala v priesvitnej bielej látke. Intímne miesta zostali ukryté pod „mini tangami“ a motívmi vzorovanej látky. To však nemení nič na tom, že si odniesla tri ocenenia.

Lady Gaga sa naozaj predvádza zaujímavým spôsobom nielen vo svojich klipoch, koncertoch či verejných vystúpeniach. Nedávno sa objavila na titulnej strane časopisu Q, kde mala oblečené vypchaté nohavice. Práve pózovaním s penisom chcela reagovať na narážky bulváru, ktoré ju označili titulom hermafrodit. Speváčka pózovala pre viacero časopisov. Jedným z vyvolených bol aj magazín Rolling Stone. Na titulke sa objavila sporo zaodetá. Lepšie povedané, to najdôležitejšie zakrývali bubliny. Jej cieľom je za každú cenu upútať a zatiaľ sa jej to úspešne darí.

Lady Gaga nezostala nič dlžná ani udalosti Royal Variety Performance. Táto akcia sa pravidelne koná vo Veľkej Británii a stretávajú sa tu najvyššie postavené osobnosti Británie. Najdôležitejší sú členovia britskej kráľovskej rodiny. Musíme konštatovať, že Lady Gaga sa aj na tejto akcii zaskvela v plnej paráde. Pri osobnom stretnutí s britskou Kráľovnou Alžbetou II. speváčka opäť nesklamala, čo sa týka jej často exhibicionistického výzoru. Mala na sebe latexové šaty sýtočervenej farby, ktoré ako inak doplnila extravagantným make-upom.

Uvedené informácie sú len malou ukážkou toho, čo všetko dokáže. Napriek tomu, ako extravagantne vystupuje na verejnosti, jej nemôže odoprieť talent, ktorý určite má. Čo je však najdôležitejšie, fanúšikovia na celom svete ju milujú a láme rekordy v umiestneniach na svetových súťažiach.

Foto: Wikipedia

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!