Nenávidený i milovaný. Taký je sviatok svätého Valentína. Mnohým síce začína liezť na nervy a označujú ho za príliš komerčný, pre väčšinu z nás je to však stále milá príležitosť ako svojmu miláčikovi pripomenúť, že ho máme rady. Ak majú v roku vyhradený svoj deň matky, otcovia, deti či príslušníci iných skupín, bezpochyby si ho zaslúžia aj všetci zaľúbenci.

Zbaviť Valentína nepríjemnej nálepky „komerčný“ pritom možno veľmi jednoducho. Postačí, ak sa vymaníte z Valentínskych klišé, ktoré vám už od januára diktujú v rôznych médiach. Aj keď sa vám reklamy snažia nahovoriť opak, sviatok zaľúbencov sa pokojne zaobíde bez kvetov a tradičných bonboniér. Dokonca nie je nutné ani zháňať novú bielizeň, aby ste tak urobili štrnástemu februáru zadosť. Cení sa nápad a myšlienka, ktorá vášmu partnerovi ukáže, že vám na ňom skutočne záleží.

Partnerky, ktoré svojich mužov skutočne ľúbia, netúžia po tom, aby boli bohatí a slávni, ale predovšetkým zdraví. Zdravie sa ,bohužiaľ, darovať nedá. A nedá sa ani kúpiť. Čo však môžete urobiť je, priblížiť svojho miláčika o krok bližšie k tomu, aby bol nielen krásny ale aj zdraví. Stačí, ak pre jeho valentínsky darček načriete do správnej studnice.

Vaše tohtoročné patálie s výberom pomôže zažehnať www.krasa-zdravie.sk. Na svojich stránkach portál prináša širokú ponuku produktov, ktoré sa postarajú o vitalitu a sviežosť vášho Valentína. Zásobu klasickej kozmetiky od Vianoc ešte určite nevyčerpal. Prekvapte ho teda na Valentína zdravotnou kozmetikou, ktorá mu dokáže, že pri výbere darčeka ste zašli ďalej, než do najbližšej drogérie. Darčeková sada Aloe Vera či sada pre regeneráciu a vitalitu potešia dnes už každého muža, ktorému aspoň trochu záleží na jeho vzhľade. A že na ňom záleží aj tomu vášmu nepochybujte.

Investíciou do partnerovho zdravia a krásy potešíte v konečnom dôsledku aj seba. Presvedčte sa o tom už tohto Valentína. Darček, ktorý svojmu miláčikovi vyberiete na Krasa-zdravie.sk, vám na požiadanie dokonca aj zabalia.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!