Portál www.profitness.sk je určený všetkým ľuďom, ktorí majú radi pohyb, zdravý životný štýl a chcú mať prehľad o novinkách vo svete fitness. Možno o zmene svojho životného štýlu ešte len uvažujete a neviete, ako sa zorientovať v množstve fitness centier na celom Slovensku. Aj pre vás je portál profitness.sk skvelou pomôckou. Môžete si vybrať miesto, kde budete tráviť čas podľa lokality, typu a ceny vstupu. A čo je najdôležitejšie – tím profitness.sk pre vás osobne zisťuje, kde sa ako cvičí a kam sa naozaj oplatí ísť.

Pravidelne sa stretávame s majiteľmi fitness centier aj s osobnými trénermi, aby sme vám mohli prinášať vždy aktuálne informácie. Na našej stránke sa v sekcii Blog a články zoznámite s najnovšími a najobľúbenejšími druhmi cvičenia, prečítate si o tom, ako začať a podľa čoho si vybrať fitness centrum. Poradíme vám, kam ísť na zumbu, aerobic, pilates či spinning a dozviete sa o ďalších možnostiach cvičenia.

Z pestrej ponuky, ktorú ponúkame, si vyberú aj tí najnáročnejší klienti, ktorí si doteraz mysleli, že fitness centrum pre nich neexistuje. Dočítate sa tu o tom, ako začať s cvičením a čo možno nerobíte správne v ceste za svojim vysnívaným telom. Naša stránka je prehľadná a pestrá. V zozname posilňovní a štúdií zameraných na cvičenie si určite nájdete to svoje od Bratislavy cez Žilinu až po Michalovce. Navyše, ponúkame aj prehľad štúdií vyvinutých špeciálne pre ženy. Už nemusíte hodiny blúdiť po internete, stačí kliknúť na www.profitness.sk a určite aj vy nájdete to svoje „fitko“.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!