Zábava patrí k životu. Smiech, vtip, nadšenie, zážitky, netradičné momenty. Práve o tom je zábava. Prežitý čas, po ktorom máte pocit, že ste ho prežili zmysluplne, nevšedne a vryje sa vám do pamäti, máte po ňom úsmev na tvári a hormóny šťastia z vás len tak sršia. Je však zábava synonymum k hazardným hrám ako je napríklad ruleta, pri ktorých tŕpnete, aké číslo či farba padne, či staviate žetóny na to správne šťastné políčko a či sa vám váš vklad znásobí? Ruleta je pre povahovo veľmi odolných ľudí, na ktorých stres nemá veľký dosah. No o zábavu veľmi nejde.

ruleta

Ruleta má mnoho podôb

Ak si chcete otestovať tento, pre niektorých, druh zábavy, mali by ste sa bez akýchkoľvek pochýb naučiť základné pravidlá rulety, nech máte aspoň nejaké informácie o hre, do ktorej sa chystáte vložiť svoje financie. Fakt, že tieto peniaze sa dajú využiť aj úplne inak, vám snáď nie je ani len potrebné pripomínať. Ruletu už môžete hrať nielen v jej tradičnej forme s krupiérom okolo zeleného stola, ale aj online na internete prostredníctvom počítača. Majte však na pamäti to, že počítačová ruleta je len program, takže gulička môže padnúť naozaj hocikde.

Ruleta vznikla vo Francúzsku a je obľúbenou hrou mnohých hráčov. Dnes sú obľúbené rozšírené stávky francúzskej rulety cez racetrack, čo je akoby závodná dráha, na ktorej je poradie čísel rovnaké, ako na rulete, a teda zdvojnásobí celé ruletové kolo. Ak sa chystáte hrať ruletu s týmto racetrackovým rozšírením, dobre si naštudujte pravidlá a možné ťahy a výhry.

Existuje niekoľko druhov rulety, preto by ste sa mali oboznámiť s tým konkrétnym typom, aby ste neboli prekvapený z odlišnosti, aj keď možno len malých, pravidiel. Majte sa však na pozore, pretože aj ruleta je len druhom hazardnej hry, pri ktorej hráči prežívajú stres. A toho máte určite aj v bežnom živote viac než dosť, tak na čo si ho ešte pridávať?

Ilustračné foto: pixabay.com

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!