Najtrendovou farbou leta je nepochybne biela! Svoje o tom vedia aj hollywoodské krásky; Jennifer Lopez dokonca otvorene vyhlasuje, že biela farba je jej najobľúbenejšou! Prečo? Biela farba totižto dokonale poukáže na krásne opálenú pokožku, alebo vyzdvihne prirodzene čokoládovú pokožku, ktorú J. Lo dostala do vienka od svojich portorických rodičov. Jennifer si ťažkú hlavu nerobí ani z fámov, že práve biela farba rozširuje určité telesné krivky tela, práve naopak, je hrdá na svoje ženské tvary, čoho dôkazom môže byť, že si Jen poistila svoj, v médiách prepieraný, „objemnejší“ zadoček. Berte si príklad z Jennifer, zahoďte predsudky a obavy z bielej farby a noste ju každý deň!

Biele šaty – 1 kúsok stokrát inak!

Ak vám v skrini ešte nevisia biele šaty, napravte túto chybu! Módna katastrofa vám hrozí, ak si biele šaty nezadovážite! Zdajú sa vám byť biele šaty príliš fádne? Opak je pravdou! Práve biele šaty sú najkombinovanejší kúsok z celého sveta módy! Čo by svet módy robil bez ľahulinkých, tenučkých bielych šiat? Na biele šaty nemusíte čakať až v svadobný deň, zaobstarajte si jedny už dnes – a nepotrebujete k tomu ani ženícha. Šaty s vyšitými vzormi, s volánikmi, s netradičným tvarom a objemom, s jemnými ozdobami sú trendy vždy! Pre zvýraznenie štíhleho pásu, si k šatám môžete pokojne vziať opasok; pre zvýraznenie siluety, topánky na platforme! Plážová kabelka alebo večerná kabelka do spoločnosti sú ideálne módne doplnky.

A ide sa na pláž!

Biela nie je len honosná farba, okrem letných posedení, sa skvele hodí aj na bežný deň. Ideálnou príležitosťou, ukázať svoje opálenie je aj pláž. Biele plavky, krátke mini šortky, či letná sukňa sú ako stvorené na príjemne strávený deň na pieskovej pláži. Ak navyše bielu, „oživíte“ módnou modrou, námorníckymi ozdobami v tvare kotvy, kabelkou, ktorá má namiesto „ušiek“, reťaze, budete určite v širokom, ďalekom okolí, najtrendy ženou na pláži. Ak chcete svoj look urobiť dokonalým, nezabudnite si biely klobúčikslnečné okuliare s bielym rámom.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!