Pixmac000068914991Takmer každá žena, aj zarytá feministka, raz dôjde k bodu vo svojom živote, kedy bude potrebovať po svojom boku niekoho, s kým bude zdieľať radosti, starosti, krásne i horšie prežité dni. Nájsť partnera, ktorý bude verný, dobrý, milý a mať všetky tie správne vlastnosti, aké by mal mať a aké žena vyžaduje, nie je vôbec jednoduché. Veď si len spomeňte na všetkých partnerov, s ktorými ste to v živote skúšali a nevyšlo to, zlomili ste si navzájom srdce, hádali ste sa pre maličkosti a jednoducho ste po čase zistili, že spoločná cesta pre vás dvoch v partnerskom spolunažívaní neexistuje. Nájsť muža, ktorý vám „ulahodí“ vo všetkých smeroch, je náročné, no nie nemožné. Fakt, ktorý by ste už dávno mali vedieť, je ten, že záleží aj od vás, akých ľudí si do života priťahujete.

To, aké aktivity robíte, kde trávite svoj čas a akú máte prácu, vám priťahuje do života ľudí, a mužov, ktorí sú nejakou cestou spojení s týmito faktormi. Muži, ktorých stretávate a osobne ešte nepoznáte, vás v prvom rade zaujmú svojim výzorom. Fyzická príťažlivosť je dôležitá a je prvým stupňom k ďalšiemu možnému záujmu. Pravdaže, vonkajšia krása je len prvotne dôležitá, ak vám človek nebude sedieť svojimi názormi, prejavom a spôsobom správania, môže byť výzorom alfa samec a nebude vás nijako zaujímať. Preto sa nesústreďte len na to, ako muž vyzerá, ale najmä na to, či sa dokáže odviazať, ako sa správa v kolektíve a či vás vie rozosmiať. Vtipy na úrovni, ktoré neurazia, sú znakom vyspelého myslenia.

Pri výbere partnera by ste sa mali zamerať na to, či sa máte o čom rozprávať a či sa po chvíli nezačnete s mužom nudiť. Ak hľadá a vymýšľa tipy na výlety, jeho prioritou nie je sedieť doma a je akčný, budete mať zaujímavý vzťah plný skvelých zážitkov a spomienok. Musíte zapadnúť jeden do druhého doslova ako puzzle. Zistite, či vás zaujímajú rovnaké veci, či radi robíte podobné aktivity a stavajte na tom. Práve využitý voľný čas spolu buduje silný vzťah. Učíte sa navzájom jeden od druhého, počúvate sa, zdieľate svoje sny, očakávania od života, tajné túžby.

Snažte sa nájsť človeka, ktorý vám sadne z viacerých strán. Muža, ktorý vás bude vedieť pochopiť, poradiť vám, ukázať nový pohľad na svet. Muža, ktorého nebudú zaujímať iné ženy, pre ktorého budete jediná. Muža, ktorý vás rozosmeje, no vie byť seriózny. Muža, ktorého si viete predstaviť vo svojom živote na stálo!

Foto: pixmac.sk, H. Michael Miley – flickr