Nový rok, nové ciele, lepšie vaše ja a zdravší životný štýl. Mali by ste si úprimne priznať, že práve prelom rokov vám určite nedodá vôľu, silnejšie presvedčenie či väčšie odhodlanie na zmenu vo vašom zaužívanom spôsobe života. Čo tak raz a navždy zabudnúť na predsavzatia, jednoducho urobiť niečo prospešné pre seba a zmeniť štýl, akým žijete? Prvá veľká zmena, ktorá by mala nastať u drvivej väčšiny ľudí, je prechod na zdravý a pestrý jedálniček, ktorého sa budete držať dlhšie ako pár dní po začiatku roku 2016.

belly-2354_640

Nejde len o chudnutie a upravenie postavy, aj keď to môže byť práve najväčší dôvod, prečo sa svoje stravovacie návyky rozhodnete zmeniť, no ide najmä o zdravie vášho organizmu. Ak neviete, ako začať a nutričné hodnoty potravín vám veľa nehovoria, mali by ste vyskúšať www.pestryjedalnicek.sk, čo je portál najväčšieho poskytovateľa jedálničkov na Slovensku. Máte obavy z drahých služieb? Váš zdravý jedálny lístok dostanete úplne zadarmo! Stačí vyplniť pár údajov o sebe.

Zadarmo, dostupne a zdravo

Hneď v úvode si zvolíte, čo by ste chceli zmenou stravovania dosiahnuť. Chcete schudnúť, pribrať alebo váhu udržať?

Podľa vašich preferencií získate jedálniček úplne bezplatne, a to už za niekoľko minút. Hneď pri uvedení svojej váhy, výšky, typu zamestnania a frekvencie cvičenia vám bude vypočítané BMI (body mass index) a na váš email dostanete odkaz na svoj profil, v ktorom nájdete jedálniček na celý týždeň.

Jedlá sú rozmanité, máte uvedený postup a zloženie jednotlivých surovín. Ste alergický na určitú zložku v strave? Uveďte to a jedálniček sa vám prispôsobí. Nemajte obavy z hladovania či jedál pripravených z drahých a nedostupných surovín. Do dňa máte päť až šesť jedál a nejde o žiadne používanie exotických surovín. Stačí pár informácií a práve www.pestryjedalnicek.sk môže naštartovať vašu cestu k zdravému a vysnívanému telu.

Foto: pixabay.com

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!