Začali ste si už lámať hlavu nad tým, ako si urobíte make up, vlasy a čo si oblečiete na silvestrovskú párty a ako privítate Nový rok? Viete, že sa hovorí, ako na Nový rok, tak po celý rok. Chcete, teda, zrejme vyzerať čo najlepšie, aby sa vám tento trend presunul do celého nadchádzajúceho roka, a tak by ste si mali dať extra záležať, ako sa na poslednej párty roka 2017 ukážete. Tu je pár vychytených tipov, aby ste zažiarili ako hviezda večera.

Nezvyčajný účes

Je úplne normálne a prirodzené, že vo všedné dni nechodíme s vlasmi upravenými ako od kaderníka, preto si na silvestrovskej párty dajte záležať na vašom účese. Vyskúšajte niečo, čo bežne nenosíte. Vyčesané vlasy nahor s penovou vložkou, ktorá urobí z drdola krásny tvar. Skúšali ste už rybí chvost? Ten je jeden z najkrajších slávnostných, no nie veľmi prekombinovaných účesov. Zlatá stredná cesta. Doplňte celý účes kvetom do vlasov alebo trblietavým lakom, ktorý sa ukáže v odraze svetla.

Výrazný make up

Nie je úplne bežné, že by sme si robili výrazný večerný make up pravidelne každý deň do práce. Tam sa snažíme ísť na prirodzený look a maximálne zvýrazniť lícne kosti či oči. Na oslavy príchodu Nového roka však zvoľte niečo výraznejšie, no hlavne nech vám to vydrží. Pozor však na „prekombinovanie“. Jednou z možností je zvoliť si dymové líčenie, ktoré však prebije naozaj všetko a určite potom nevoľte červený rúž, ktorý je sám o sebe výrazným. Zvoliť môžete aj trblietavé prvky, ktoré sa na párty plnú konfiet a balónov budú hodiť.

Šaty pre vás

Ženy sa milujú obliecť do šiat a užívať si komplimenty od svojho muža či priateľov. Tak im vyrazte dych aj tento rok. Otvorený chrbát či jemne čipkované šaty, ktoré čo-to odhalia, no vôbec nie vulgárne. Nemusí ísť o nič honosné, ak nejdete na VIP párty pre vyššiu triedu. Môžete zvoliť aj šaty s krátkou dĺžkou, niekde ku kolenám.

Foto: pixabay.com

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!