šperky pre ženyNa významnú príležitosť či oslavu si väčšina žien volí výraznejšie šperky. Ak sa jedná o bežný deň, vyberáme si skôr nenápadné šperky, alebo na ne celkom zabúdame. Prečo nebyť jedinečnou aj vo všedný deň? Žena by sa mala aj počas obyčajného dňa cítiť pohodlne, príjemne, ale zároveň výnimočne. Váš každodenný outfit pomôžu ozvláštniť a oživiť aj také nenápadné doplnky ako sú náušnice, prstene či náramky. Trh ponúka množstvo šperkov vyhotovených z rôznych materiálov a tak isto si môžeme vybrať z najrôznejších farebných aj tvarových kombinácii. Populárne a na svete najviac obľúbené Swarovski náušnice obsahujú kryštály v jednofarebnom alebo viacfarebnom prevedení, dokonca kryštály ktoré sa pri odraze svetla ligocú. Každej z nás pristane iný typ náušnice. Niektoré máme radšej dlhé, iné zas okrúhle náušnice. Vhodne zvolený typ a farba šperku dotvárajú celkový výzor ženy.

Každá žena má iný vkus a páči sa jej niečo iné a presne to platí aj pri výbere prsteňa. Jedna uprednostní výrazný prsteň a nemá problém si ho vziať aj na bežný pracovný deň, iná zvažuje, či si vôbec prsteň na bežný deň zobrať, alebo si vyberie jednoduchý hladký s kamienkom. Jedno však máme všetky spoločné. Prstene doslova milujeme…

trendy prsteň

Nech si už žena zvolí akýkoľvek typ šperku, najdôležitejšia je kvalita. Môžete tým zabrániť rôznym infekciám. Pri výrobe kvalitných šperkov sa predovšetkým používajú tri druhy kovov a to zlato, striebro a chirurgická oceľ, ktoré vďaka zloženiu nevyvolávajú zdravotné problémy.

Vráťme sa však k otázke aké šperky sa hodia na bežné nosenie? Jednoznačná odpoveď neexistuje. Najčastejšie sú to šperky strieborné, ktoré volíme ako variantu na všedný deň. Či už nám outfit ozvláštnia strieborné prstene, alebo sa rozhodneme dôraz klásť na náušnice, dôležité je, aby sa žena v nich cítila dobre. Netreba sa báť výraznejších tvarov a farieb. Ak ste zvyknutá nosiť zlaté šperky a ste rozhodnutá pre zmenu, na začiatok vymeňte zlaté za strieborné náušnice a pridajte výraznejší prívesok. Ak sa Vám táto zmena bude pozdávať ako pozitívna, môžete postupovať s kúpou prsteňa, náramku či hodiniek striebornej farby.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!