Ak ste typ ženy, ktorý príliš neholduje šperkom ani aktuálnym trendom a sezónnym módnym vychytávkam, avšak sa pohybujete vo sfére, v ktorej je elegancia nutnosťou, mali by ste si určite zaobstarať aspoň náramkové hodinky. Tie podčiarknu vašu osobnosť a stanú sa dokonalým módnym doplnkom.

Elegantné a štýlové dámske hodinky

Nepotrebujete mať na ruke vždy to, čo majú ostatní, pretože túžite byť unikátna, jedinečná, prirodzená. Je pravda, že s vyhraneným vkusom sa ťažko zháňa čokoľvek, nielen z oblasti módy. Túžite sa vymykať z radu, no napriek tomu nosiť na zápästí trendy dámske hodinky? V tom prípade stavte na kolekciu dámskych náramkových hodiniek Festina Mademoiselle. Nájdete v nej veľmi jednoduché, ale i žiarivé modely hodiniek, ktoré sú navrhnuté tak, aby sa zároveň stali vaším najobľúbenejším šperkom a doplnkom k oblečeniu. Okrem nádherného a veľmi elegantného, decentného vzhľadu tieto dámske hodinky charakterizuje vodotesnosť až do hĺbky 50 metrov, takže sa viac nemusíte báť, že sa vám pri umývaní rúk alebo iných domácich činnostiach zničia. Ich puzdro je vyrobené z kvalitnej ocele, a keď milujete ligot, poteší vás napríklad perleťový číselník, ktorý sa nádherne ligoce pri strete so slnečnými lúčmi alebo svetlom z lámp. Sama z nich nebudete vedieť spustiť oči a tajne sa môžete zabávať na tom, že aj vaši priatelia sú rovnako bezmocní. J

Trendy hodinky na každú príležitosť

Hodinky Festina z kolekcie Mademoiselle nemusíte však nosiť iba do práce, ale pokojne si ich vezmite aj na stretnutie s priateľmi, na oslavy, konferencie či spoločenské podujatia. Každý si všimne nositeľku týchto elegantných a veľmi ženských hodiniek. Možno sú to práve farby, ktoré vás na hodinkách zaujmú – jemné tóny ružovej, sivej a bielej použité na kožených remienkoch alebo premyslene naukladané zirkóny osadené do lunety. Ak nemáte radi klasické biele či žlté zlato, aktuálnym trendom je zlato ružové, ktoré sa dá nádherne kombinovať s ostatnými farbami a pôsobí nevtieravo. Mimochodom, aktuálnym trendom na jar a leto je vraj ružová použitá na čomkoľvek – oblečenie, módne doplnky, topánky, kabelky… Možno vás to inšpiruje pri výbere tých pravých hodiniek. Kolekcia Festina Mademoiselle obsahuje, samozrejme, aj hodinky s kovovým náramkom, jednofarebným alebo viacfarebným v bicolorovom prevedení, alebo dámske hodinky mierne športového rázu, ktoré môžu i nemusia byť ozdobené kamienkami. Pokiaľ chcete svoje okolie zaujať, vyberte si napríklad hodinky s farebným číselníkom, ružovým, čiernym alebo tmavosivým, ktorý nádherne kontrastuje s farbou náramku.