SÚŤAŽ BOLA ÚSPEŠNE UKONČENÁ – Sekciu súťaže otvárame skvelou súťažou o hit tohto obdobia – knihu Púštny kvet od známej a cieľavedomej autorky Waris Dirieovej. Jej príbeh rozhodne stojí za prečítanie. V období puberty, keď sa z nej stávala ešte len žena, ju chceli vydať za starého chlapa. Ale to nie je všetko. Somálsko je krajina, kde to ženy nemajú ľahké. Keď má dievča ešte len päť rokov, nasleduje hotový horor, ktorý nazývame ženskou obriezkou. Kvôli tomuto zákroku zomreli jej dve sestry. Či už je to rituál, pocta alebo slávnosť, u nás je to zakázané a hodné opovrhnutia! Avšak aj keď bol jej život v akomkoľvek smere zlý, časy sa menia. Ako prebiehal Warisin život? Kde je teraz? Je úspešná? Robí v modelingu? Na všetky tieto otázky sa môžete dozvedieť odpovede. Stačí, ak sa zapojíte do našej súťaže.

O čo sa hrá?

Traja z vás môžu vyhrať túto skvelú knihu. Prvé, druhé aj tretie miesto je rovnaké. Každý, kto bude vylosovaný, vyhrá knihu Púštny kvet. Zapojte sa do súťaže a možno práve vy budete jedným z troch výhercov.

Súťaž sa končí 28. marca 2011. Neváhajte a zapojte sa do súťaže. Súťažná otázka je jednoduchá. Od možnosti mať doma túto krásnu knihu vás teda delí len jeden krok.

Do súťaže sa môže zapojiť každý a je dobrovoľná. Svojou účasťou zároveň vyjadrujete súhlas s našimi pravidlami súťaže.

Výhercovia súťaže a odpoveď na súťažnú otázku

Súťažná otázka: V akej organizácií pôsobí Waris Dirieová ako veľvyslankyňa?

Správna odpoveď je Organizácia Spojených národov (OSN).

Na súťažnú otázku správne odpovedali a vyžrebovaní boli:

  • Jana K.
  • Zuzana P.
  • Zuzana H.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!