Vianočná nálada už vo veľkom panuje všade okolo nás a okrem kde-tu pofukujúceho snehu pripomínajú advent aj všade prítomné dekorácie. Zadovážte si niektoré z nich domov aj vy. Čo tak niektorú (alebo rovno aj všetky) z internetového obchodu www.4Home.sk? Tu je desať tých najkrajších vianočných doplnkov.

Navyše máme tu pre vás zľavový kupón na 5% zľavu z akékoľvek nákupu na www.4Home.sk. Skopírujte si kupón AF5, zadajte ho pri objednávke a nakupuje výhodnejšie!

  1. 4Home Bavlnené obliečky Sobíky

Krásnych obliečok na periny nikdy nie je dosť, a už vôbec nie, ak majú vianočný motív so Sobíkmi. Ideálne pre vaše ratolesti. Ide o stopercentnú bavlnu a môžete si vybrať z dvoch rôznych veľkostí. Súčasťou balenia je jedna obliečka na prikrývku a jedna obliečka na vankúš.

4home-bavlnene-obliecky-sobiky-140-x-200-cm-70-x-90-cm

Cena pre Vás: 22,99 €

  1. Kvetináč so stojanom na 6 sviečok

Netradičný kvetináč v spojení so stojanom na sviečky v tvare vianočného stromčeka sa bude krásne vynímať pri slávnostnej večeri. Nadstavce na sviečky sú prispôsobené na čajovú veľkosť a kvetináč je vyrobený z ratanu.

kvetinac-so-stojanom-na-6-sviecok

Cena pre Vás: 14,99 €

  1. Drevený svietnik na 4 sviečky so sklom

Ak ešte nemáte adventný svietnik, poponáhľajte sa a objednajte tento drevený svietnik so zaujímavými výrezmi v tvare hviezdy na prednej strane. Samotný svietnik je drevený, no štyri kalíšky na sviečky sú zo skla a sú vyberateľné.

dreveny-svietnik-na-4-sviecky-so-sklom

Cena pre Vás: 9,99 €

  1. Vonná dekorácia

V prípade tejto vonnej dekorácie ide o tvar srdca v zlatom prevedení, vnútri ktorého sú voňavé sušené kvety. Ideálne či už na samotný vianočný stromček, alebo okno i dvere. Za skvelú cenu z e-shopu 4Home.sk si ich objednajte hneď niekoľko!

vonna-dekoracia

  1. 4Home Výhodná kuchynská sada Sobíky

Keď vianočná nálada, tak v úplne celom byte, a teda aj v kuchyni. Krásna kuchynská sada so sobím motívom obsahuje tri kuchynské utierky, chňapku a zásteru pre kuchárku. Ide  o stopercentný bavlnený materiál.

4home-vyhodna-kuchynska-sada-sobiky

Cena pre Vás: 14,99 €

  1. Stojan na vianočný stromček Planet 1 hnedá

Vianočný stromček predsa musí na niečom stáť, a to by mohol byť napríklad hnedý plastový stojan Planet z online obchodu www.4Home.sk. Do neho sa zmestí stromček s kmeňom až do priemeru 9 centimetrov. Spodná časť je prispôsobená na dolievanie vody.

stojan-na-vianocny-stromcek-planet-1-hneda

Cena pre Vás: 15,09 €

  1. Drevená girlanda, sobíky hnedá

Holé steny na Vianoce? To bude minulosťou s drevenou dekoráciou s názvom girlanda. Je viac ako pol metra dlhá a po celej jej dĺžke sú drevené sobíky. Ideálne na okná či steny.

drevena-girlanda-sobiky-hneda

Cena pre Vás: 2,99 €

  1. Anjelské zvonenie DE Luxe strieborná

Svietnikov na Vianoce nikdy nie je dosť, preto je strieborné anjelské zvonenie s otočným svietnikom povinnou výbavou. Lesklý povrch krásne odráža svetlo sviečok a bude nádherne pôsobiť na prestretom stole.

anjelske-zvonenie-de-luxe-strieborna

Cena pre Vás: 7,49 €

  1. Vianočné gule 20 ks, čerešňová

Do akej farby ladíte svoj vianočný stromček? Čo tak tento rok zvoliť fialové odtiene? V e-shope www.4Home.sk si doprajte balenie 20tich kusov vianočných plastových gulí s priemerom šesť centimetrov v čerešňovej farbe.

vianocne-gule-20-ks-ceresnova

Cena pre Vás: 7,49 €

  1. Prútený veniec na 4 sviečky

Skúste tento rok vymeniť typický ihličnatý adventný veniec za štýlový prútený s nadstavcami na sviečky bez obalu. Na štyroch stranách sú umiestnené malé prútené srdiečka.

pruteny-veniec-na-4-sviecky

Cena pre Vás: 9,39 €