Vianoce sú sviatkami pokoja a tepla domova. Práve teplo domova je presným opakom toho, čo sa deje vonku za oknami našich príbytkov. Na to, aby sme zimu neprežili len so studenými nohami, by ste si mali zabezpečiť minimálne jednu z týchto siedmich príjemných bavlnených diek z internetového obchodu www.4Home.sk. Tie môžu byť aj ideálnym darčekom pod stromček.

UŠETRITE: Máme pre vás najlepší zľavový kupón na 5% zľavu z akékoľvek nákupu na www.4Home.sk – zadajte v košíku AF5!

  1. Ibena deka Cotton Pur 1850/830

Aj vy ste niekedy túžili po tom, aby ste si mohli zobrať vašu deku so sebou von a nedávať ju so seba dole? Vaše túžby sa môžu naplniť so stopercentne bavlnenou dekou Ibena, ktorá má tvar ponča a môžete si ho pokojne zobrať von ako doplnok!

ibena-deka-cotton-pur-1850-830-140-x-145-cm

Cena pre Vás: 56,59 €

  1. Ibena snuggie 2432/311

Z viac ako polovice bavlnená deka Ibena snuggie má skvelý strih, ide o akési dospelácke „body“, ktoré sa vo vrchnej časti zapína na patenty a v spodnej časti jednoducho na zips. Perfektná na zimu, zahreje celé telo! V e-shope www.4Home.sk ju dostanete v bielej farbe.

ibena-snuggie-2432-311-150-x-200-cm

Cena pre Vás: 48,99 €

  1. Ibena deka hviezda modrá

Čo je lepšie ako bavlnená deka, ktorú počas zimy využívate na zahriatie počas dňa a v lete namiesto periny? Dvojaké využitie, jedna štýlová a jemná deka Ibena s motívom hviezdičiek na oboch jej stranách.

ibena-deka-hviezda-modra-150-x-200-cm

Cena pre Vás: 30,99 €

  1. Matějovský bavlnená deka Taurus

Dva v jednom, presne to je Matějovský bavlnená deka Taurus, pretože je skvelá ako samotná deka, ale aj ako prehos na sedačku. Zaujímavý motív zverokruhu sa vyníma na bavlnenej deke s hustým vlasom.

matejovsky-bavlnena-deka-taurus-160-x-220-cm

Cena pre Vás: 37,39 €

  1. Matějovský bavlnená deka Summer vínová

Jednoduchá krásne farebná pásikovaná deka vyrobená z akrylu a bavlny vás skvelo zahreje počas chladnejších letných dní, ale aj cez tuhé zimné obdobie. Tento kúsok značky Matějovský môžete dostať jedine online na www.4Home.sk.

matejovsky-bavlnena-deka-summer-vinova-160-x-220-cm

Cena pre Vás: 26,09 €

  1. Detská prikrývka Bára šedá

Aj vaše deti si zaslúžia ostať cez zimu v teple. Zadovážte im deku Bára, ktorej prikrývka je vyrobená zo stopercentnej bavlny. Jedna strana deky je hebká sivá, tá druhá je biela s podlhovastými pásikmi. Vaše ratolesti si ju zamilujú.

detska-prikryvka-bara-seda-75-x-100-cm

Cena pre Vás: 34,59 €

  1. Televízny vak Karmela plus pestré obdĺžniky

Televízny vak je so svojim skvelým strihom ideálny k televízii alebo ku knihe. Doslova sa do neho navlečiete po celej dĺžke. Zospodu sa zapína na zips, vo vrchnej časti na patenty. Práve vak Karmela so obdĺžnikovým vzorom obsahuje aj bavlnu.

televizny-vak-karmela-plus-pestre-obdlzniky-150-x-180-cm

Cena pre Vás: 24,59 €

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!