Máte pocit, že žijete stále dookola ten istý a tak dlho zabehnutý stereotyp? Práca a nič iné len práca? Sem tam sa do vášho kolobehu zamieša aj starostlivosť o domácnosť a vy nemáte zvyšný čas na odvážnu zábavu v kruhu priateľov? Nemusíte nikde chodiť, ani minúť žiadne peniaze, zapnite si internet!

Koliesko hlasitosti v pravo
Pravý bláznivý večer si môžete urobiť buď sama, so skupinou dievčat, či s partiou dobrých priateľov. Samozrejme, ak len nie ste hanblivá! V opačnom prípade vymyslite radšej nejaký iný pokus o odviazaný večer. Či už ale naberiete guráž svojpomocne alebo sa psychicky a fyzicky podporíte nejako inak, choďte do toho! Užijete si kopec zábavy a zasmejete sa možno aj sama na sebe.

Jediné čo vám stačí, je mať po ruke silné reproduktory, susedov, čo sú poriadne tolerantní, prístup k internetu a dať už len naplno hlasitosť. Pravdupovediac, väčšia zábava nastane v skupine blízkych ľudí ako na vlastnú päsť, no vyberte si radšej sama. Nie každý je odvahou prispôsobený sa prejaviť pred väčším počtom divákov, ak len nedisponuje hlasovým rozsahom ako Pavarotti.

A na plné hrdlo!
Našli ste spolubojovníkov, ktorí si s vami chcú užiť typicky mládežnícky večer? Zapnite si internet, nájdite známe pesničky, ktoré sú v karaoke prevedení a na obrazovke sa vám ukazuje hudobný text. Pre začiatok si môžete napomáhať aj s pôvodným originálnym spevom a slovami k tomu. Pre tých rytmusovo a hudobne zručnejších to dajte od počiatku už bez speváka.

Ak budete mať medzi sebou naozaj priateľskú, dobrú a uvoľnenú náladu a k tomu sa navyše nebudete ostýchať „vytiahnuť“ poriadne výšky, tak nie je žiadny dôvod na to, aby ste boli tento večer potichu. Sem tam sa niekomu určite stane, že utiahne viac ako je prípustné a vtedy príde na rad poriadny záchvat smiechu, kedy hudba prestane byť pre vás dôležitá, no hlavné je, aby ste sa zabavili a odreagovali, no nie?

Hudba lieči
Raz za čas vám neuškodí odhodiť vynútenú masku pracovnej či dospelej serióznosti a skúsiť niečo, čo väčšina z nás robí takmer dennodenne s rúčkou od sprchy, potajomky, len aby nás nikto nevidel. Hanbíme sa prejaviť nahlas a nie je to predsa len až taká zábava. Pustite si náročky pesničku, v ktorej interpret ťahá závratne vysoké tóny a zaspievajte ich spolu s ním. Kričte, buďte hlasná, snažte sa! Čím vyššie idete, tým to bude zábavnejšie. Samozrejme, práve vtedy, ak neviete poriadne spievať. Naraz príde pocit uvoľnenia a odreagovania sa.

Výber pesničiek nechajte na momentálnu atmosféru. Ak s partiou nadobudnete pocit melanchólie, pustite niečo smutné, aj tak sa z toho po chvíli stane smiešne fiasko. Ak chcete skákať a ručať, dajte tam nejaký poriadny rock a gitary! Buďte kreatívna a odviažte sa!

Emočná hojdačka
Počas takéhoto speváckeho večera sa možno v spomienkach a myšlienkach vrátite do časov minulých, do vašeho detstva, puberty. Ruku pri výbere piesní máte voľnú a možno vám dobre padne spievať to, čo vám pripomenie spoločné zážitky či udalosti, ktoré mali pre vás istý hlbší citový význam. Hudba vie v človeku vyvolať rôzne emócie, tak ako dobré, tak aj tie smutnejšie.

Pri starších textoch sa vám možno vybavia zážitky zo strednej školy či stužkovej, prvé lásky alebo sklamania. Vložte emócie do svojho hudobného prejavu, vypustite city na povrch, ukážte pred vašimi priateľmi to, čo prežívate a tento večer sa stane pre všetkých prítomných nezabudnuteľným…

Foto na titulke: SXC.hu

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!