Partnerské vzťahy sú doslova vedou pre každého z nás. Porozumieť im je nemožné. Ak sa už aj dostávate do bodu, že si myslíte, že rozumiete, stane sa niečo, čo vás vráti zas na začiatok a môžete študovať poznatky a informácie odznovu. Často sa vo vzťahoch dostávame do situácií, kedy sa samé pozastavíme nad naším konaním. Práve nevera je jednou z nich. Máte svoj vzťah, no náhodou sa vám do života pripletie niekto tretí, kto vám neskutočne zaimponuje, zaujme vás a ponúkne niečo, čo vám chýba. Zrazu začnete rozmýšľať, či by nebolo pre vás lepšie prejsť do vzťahu s milencom a vyskúšať šťastie s ním. Dobre si však uvedomte podstatnú vec, a to, že často nie je návratu späť. Takže, ako sa hovorí, dvakrát merajte a raz režte.

vzťah

Nemali by ste opúšťať svojho partnera len pre to, že je tu niekto druhý. Ak sa rozhodnete odísť, tak to robte najmä pre seba a svoje blaho, nie z rozmaru byť s niekým iným. Ďalej si buďte istá, že potenciálny nový partner s vami ráta rovnako, ako by rátate s ním a nie ste pre neho len krátkodobé pobavenie alebo prestupná stanica. Do ničoho sa nežeňte, často je vhodné ostať na chvíľu sama, utriediť si myšlienky, mať čas na seba a vnútorne sa upokojiť. Až potom môžete mať naplno rada niekoho iného. Ak sa z vášho milenca stane partner, buďte si istá, že vás bude omnoho viac kontrolovať a preverovať si vaše slová, ako to bolo pri predošlom partnerovi, nakoľko ste ho s ním podviedli. Má dôvod báť sa, aby sa to isté nestalo aj jemu.

Pripravte sa na to, že si začnete budovať úplne nový vzťah. Odlišný od toho predtým. Váš bývalý milenec, terajší partner, sa vám začne ukazovať v pravom svetle. Na začiatku vzťahu sú vždy všetci o čosi inší, preto buďte pripravená aj na možné poriadne sklamanie. Avšak, ak ste opustili partnera kvôli sebe a z osobných dôvodov, nie kvôli terajšiemu priateľovi, potom nezáleží na tom, či tento vzťah vydrží, alebo nie, pretože ten predtým nemal zrejme aj tak budúcnosť. Aspoň sa vám podarilo odpútať sa od starého života a posunúť sa niekde dopredu.

Ilustračné foto: pixabay.com

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!