Chcete rozhýbať svoje telo, zlepšiť fyzičku, poriadne sa odreagovať a pritom máte málo času na návštevu športových centier? Kúpte si domov tanečnú alebo cvičebnú podložku od DDR.CZ. Kedykoľvek ju môžete pripojiť k počítaču alebo k televízii a začať s aktívnym pohybom. Budete nadšení, ako rýchlo pôjdu kilá dole a výkon hore. Nadšené budú aj vaše deti z novej zábavné hry.

Tanečné podložky niekedy nazývané tanečné koberce, čiže Dance pad, sú zdravou a pritom veľmi zábavnou hrou pre každého. Rozvíja koordináciu, postreh a zmysel pre rytmus, zlepšujú fyzickú kondíciu. Sú spestrením pre každú voľnú chvíľku doma, ale aj pre rôzne narodeninové večierky a akcie pre deti. Sú populárne aj pre nízku obstarávaciu cenu a prevádzkové náklady (nie sú potrebné ďalšie investície). Spoločnosť DDR.CZ je jediným priamym dovozcom a výrobcom tanečných podložiek na českom trhu. Z niekoľkých modelov tanečných podložiek z rady X-PAD vyvinutých v ČR si vyberie každý. Podložky X-PAD sa hodí pre každého, kto má doma počítač, trochu miesta a chuť skúšať nové veci. Používanie nie je obmedzené vekom ani telesnou hmotnosťou. Môže byť aj netradičným darčekom, ktorý prekvapí a poteší každého aktívneho človeka a zároveň pozitívne pôsobí na telo i myseľ. Je to skvelý spôsob aktívneho odpočinku bez nutnosti opúšťať domov či prácu.
Iba pripojíte podložku k počítaču, zapnete program a môžete začať s pohybom. Čaká vás príjemné zlepšovanie kondície, spaľovanie prebytočných kalórií, spevňovanie a tvarovanie dolnej polovice tela, ale hlavne pestrý svet hudby a tanečných krokov, ku ktorým nepotrebujete vrodený rytmus v tele! Tanečné podložky z rady X-PAD sú atraktívnym darčekom aj pre vaše deti. Poskytnete im dlhotrvajúci zábavu, ktorú môžu zdieľať s vami aj so svojimi kamarátmi. Zažijú radosť z aktívneho pohybu, kedy sa budú postupne zlepšovať a zábavnou formou rozvíjať pohyb a pravo ľavú orientáciu. Máte záujem získať viac informácií? Stačí kliknúť na www.tanecnekoberce.sk.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!