Objednajte si čokoľvek z najlepšej online lekárne pilulka.sk a ušetrite pekné peniaze vďaka zľavovému kódu! Kupón platí na všetko. Na Pilulka.sk sú v ponuke lieky, vitamíny, doplnky, kozmetika, drogéria a zdravotnícky materiál za tie najlepšie ceny! Samozrejmosťou je online zákaznícka podpora, kde vám poradia kvalifikovaní odborníci.

Aktuálne platné a overené zľavové kódy a všetky zľavy e-shopu Pilulka.sk nájdete na www.akcieazlavy.sk/sekcia/pilulka-sk/.

O internetovom obchode pilulka.sk

Voľnopredajné lieky až k vám domov z pilulka.sk

Na internete sme si zvykli nakupovať čoraz viac, okrem oblečenia, topánok, zájazdov či kníh už môžeme navštíviť aj internetovú lekáreň pilulka.sk a nakúpiť si všetky potrebné lieky (samozrejme, bez predpisu), vitamíny či doplnky stravy.

Rýchlo u vás doma

Tá je dostupná päť dní v týždni od deviatej rána do piatej poobedia a to ako cez telefón, tak aj e-mail. Ak potrebujete niečo akútne a ste z Bratislavy, tovar z e-shopu pilulka.sk môžete mať doma už do štyroch hodín. V opačnom prípade si ho môžete vyzdvihnúť v jednom zo 162 výdajných miest po celom Slovensku. Za svoju objednávku môžete zaplatiť aj priamo na stránke či už platobnou kartou, na dobierku alebo prevodom na účet.

Pri nákupe nad 29,90 eur neplatíte poštovné a v prípade, že sa rozhodnete vyzdvihnúť si balík v jednej z kamenných lekární, máte to tiež zdarma.

Člen klubu

Jednou z najväčších výhod nakupovania v internetovom obchode pilulka.sk je vernostný program, do ktorého sa môžete zapojiť. Pri každom nákupe zbierate kredity (produkty majú vo svojom popise uvedené, akú hodnotu kreditov za ich nákup získate) a za každých sto kreditov máte euro na nákup na pilulka.sk. Odberajte newsletter, buďte informovaní a máte plus 100 bodov. Odporúčajte známeho – plus 250 bodov. Takto môžete získať výrazné zľavy na voľnopredajné lieky, detskú výživu či iné doplnky. Kredity potom uplatníte pri platení objednávky.

V ponuke e-shopu pilulka.sk nájdete okrem voľnopredajných liekov aj zdravotnícky materiál a rôzne doplnky stravy. Je výhodné nakupovať v prehľadnom e-shope za skvelé ceny!

Ak pravidelne nakupujete na pilulka.sk, to znamená, že za šesť mesiacov ste nakúpili za viac ako 360 eur, stanete sa automaticky členom VIP klubu pána Pilulky a u všetkých objednávkach budete mať bezplatné poštovné.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!