Problémy so slabými a krehkými vlasmi trápia tisícky žien. Takéto vlasy často bývajú riedke a bez lesku. To je už hádam dosť aj pre tú najsebavedomejšiu z nás! Tento estetický problém jednoducho vyrieši revolučné predlžovanie vlasov. Tou najmodernejšou technológiou sa prihliada na diskrétnosť a “neviditeľnosť“ spojov. Vaše vlastné vlasy nebudú namáhané ani poškodzované. Predstavíme vám najšetrnejšiu metódu predlžovania vlasov, ktoré nikto nespozná!

Presne tento efekt by sa mal dosiahnuť pri každom kvalitnom predlžovaní či zahusťovaní vlasov. Napojené vlasy nemôžu trhať pohľady… Hlavne nech ich nevidieť! Nemali by tlačiť, ani ťahať. Majú sa uchopiť a rozložiť po prameňoch vašich vlasov tak, aby nezasahovali do ich prirodzenej štruktúry. Tým ich môžu oslabiť a podporiť vypadávanie.

Napájanie vlasov bude bezbolestné, šetrné na úsilie a čas

Perfektnou voľbou sa pre každú z nás stali CLIP – IN vlasy s prirodzeným a elegantným vzhľadom. CLIP – IN vlasy sa po jednoduchej aplikácii naozaj príjemne nosia. Ich hlavná výhoda spočíva v tom, že sú to 100% prirodzené ľudské vlasy na malých sponkách. Vlasy sú potom rozložené na niekoľko šírok, respektíve trsov.

Najlepšie je, ak predlžovanie vlasov prebieha za pomoci odborníka. Pre vlasy na predĺženie treba vytvoriť bezpečný a šetrný spôsob uchopenia spoja. Neodporúča sa napájať vlasy pomocou keratínu. Je to lepidlo na báze živice, ktoré sa dostáva hlboko do vlasov. Pri vyberaní napojených vlasov sa keratín drví a sťahuje dole aj s vlasmi. Vlasy sa tak nadmerne lámu a poškodzujú.

Ďalšie výhody a starostlivosť o CLIP – IN vlasy

CLIP – IN vlasy jednoducho kedykoľvek zložíte. To je ich ďalšou výhodou napríklad oproti trvalému predlžovaniu. Aj po napojení ich môžete žehliť, farbiť, fénovať alebo kulmovať. Aby predĺžené vlasy zostali čo najdlhšie krásne a husté, treba zvoliť vhodný spôsob ošetrenia.

Vlasy budete musieť vyživovať aj maskami a kondicionérmi. Po umytí šampónom môžu zostať tvrdé, suché a začnú sa lámať. Šampóny obsahujú alkohol – sulfát a ten vlasy odmasťuje. Vyberajte si také prípravky, ktoré ich vyživia zvnútra a neuhladzujú povrch vlasov. Na to sú predlžené vlasy veľmi citlivé.

Foto: clipinvlasy.sk