Mladý spokojný párStane sa to každému. Koniec mesiaca, do výplaty ešte ďaleko. Finančné suchoty môže vyriešiť pôžička pred výplatou, ktorá je teraz dostupnejšia ako kedykoľvek predtým. Vďaka online službe Pôžičkomat môžete mať na vašom účte peniaze do 15 minút!

Pokazila sa vám práčka? Vypovedal televízor? Mešká vám výplata? Nevešajte hlavu. Na preklenutie krátkodobých výpadkov je ako stvorená pôžička pred výplatou. Tento druh pôžičky má viacero kladov. Prvým plusom je, že peniaze máte na účte po odoslaní a schválení žiadosti do 15 minút. Ihneď máte teda k dispozícii peniaze na vyplatenie neočakávaných výdavkov. Druhým plusom je skutočnosť, že systém požičiavania peňazí je maximálne transparentný. Nemusíte sa báť žiadnych ďalších skrytých poplatkov. Na kalkulačke, ktorá sa nachádza na úvodnej stránke Pôžičkomatu, vidíte presne, koľko vás navyše požičanie peňazí vyjde. Ďalšou nespornou výhodou je flexibilita výberu výšky pôžičky a doby splácania. Potrebujete si požičať napríklad na 8 dní 35 Eur? Nie je problém! Pri takejto čiastke zaplatíte navyše len 5 Eur. Vyberte si, koľko potrebujete peňazí, na škále od 25 do 200 Eur, pri opätovných žiadostiach o pôžičku až do výšky 700 Eur. Splatnosť pôžičky si viete určiť od 5 do 31 dní. Ako ďalšia výhoda tejto služby je absolútna diskrétnosť pri procese vybavenia pôžičky. Systém požičiavania peňazí cez Pôžičkomat je nastavený tak, aby neunikli žiadne citlivé dáta.

Online službu na požičiavanie peňazí zastrešuje nadnárodná skupina Friendly Finance Group. So svojimi dlhodobými skúsenosťami v poskytovaní mikro-pôžičiek prišla po Českej republike aj na Slovensko na jeseň v roku 2012.

Foto: pixmac.sk, SPX1MSD