Dámske spodné prádlo nie je jednoduché vybrať, pretože okrem toho, aby vyzeralo sexy a zaujalo pohľad vášho muža, musí byť aj pohodlné. To sa ľahko povie, ale ťažšie nájde, a to najmä v prípade podprseniek. Tie dokážu byť poriadnou výzvou pre ženu a ak máte problém s ich vyberaním, určite vás poteší výber štyroch podprseniek, ktoré sme pre vás našli a na prvý pohľad nás očarili. Ktorú z nich si vyberiete?

Prvú podprsenku, ktorú sme pre vás vybrali, môžete nájsť a objednať si z eshopu lascana.sk. Je úplne bez švov, takže sa hodí pod priliehavé oblečenie. Je dostupná až vo veľkosti košíčkov F spevnenými kosticami a v krásnej krémovej farbe. Ramienka sú z mierne lesklej čipky, ktorá pokrýva aj košíčky, tie si môžete veľkostne nastaviť. Košíčky sú formujúce a komfortne spevnia aj väčšie prsia. Ideálne spodné prádlo pre top s výstrihom.

V poradí druhá top podprsenka je z internetového obchodu bonprixshop.eu a je špecifická svojou krásnou výraznou lososovou farbou (na výber viacero farieb) a aplikáciami. Ide o push up podprsenku, takže v prípade objednávania z internetu je odporúčanie zvoliť o číslo väčší košíček. Ramienka sú polohovateľné a obvod je možné zapnúť na tri veľkosti.

Ďalšia podprsenka je z eshopu astratex.sk, ktorá má nežný look, ale je strašne sexy. Je nevystužená, v bielej farbe a košíčky sú čipkované. Má zaujímavý strih s pásikmi v hornej časti košíčkov.

Našim posledným typom na podprsenku je táto čierna push up z rajpradla.sk, ktorej košíčky sa prispôsobia prsiam, nakoľko sú formované termicky a dodajú vášmu dekoltu skvelý tvar. Čierna farba je navyše neuveriteľne sexy, vypchávky sa dajú odnímať.