Už sa neviem dočkať leta a prvých teplých jarných dní, kedy konečne na seba vytiahnem niečo krátke, voľné a štýlové. Je krásny pocit cítiť sa tak pohodlne oblečená len vo voľných šatách z príjemného tenkého materiálu ako obliekať  5 vrstiev na hornej časti tela od tielka, trička, svetra, vesty a kabátu ako v tohtoročných krutých zimách. Každá žena potrebuje v lete vyzerať čo najlepšie, ukázať opačným pohlaviam naše vypracované spodné partie aby nám ich pohľady pozdvihli náladu.

Sexi letné šaty v jemných farbách strihom nad kolená s ramienkami splnia nielen podmienku pohodlnosti, ale určite okúzlia aj okolie. V športových šatách v námorníckom vzore sme mohli okúzliť počas minulých letných sezón, ale aj tento rok má námornícky štýl určite čo ponúknuť. V pastelových moderných farbách zažiariš na každej letnej párty s priateľmi. Koktejlové strihy s kratšou nadýchanou sukienkou nad kolená dokonalo zdôraznia sexi línie ženského tela.

Šaty sú ideálne letné oblečenie či už do práce, alebo len tak počas voľného dňa. Výhodou je čas ktorý ušetrím pri kombinácii vrchných a spodných dielov pri obliekaní, rovnako k šatám veľmi rada kombinujem výber topánok, kabelky či doplnkov ako náramky, náhrdelníky prívesky, alebo pravé riečne perly.

Keď v lete nemám oblečené voľné sexi šaty určite mám na sebe sukňu. Sukne sú klasika ktorú nosím takisto veľmi rada, ale výhradne v jarných, alebo letných mesiacoch. Nemám rada sukne v zime, kedy tenké pančucháče, aj akokoľvek hrubé nespĺňajú moje štandardy teplého zimného oblečenia. Som zimomravá a preto sukne len v lete.

Rovnako ako šaty aj sukňa je vďačný outfit keď si chceme trochu pozdvihnúť náladu a ukázať okoliu náš sexepíl a štýl. Krátka sukňa nad kolená odhalí spodnú časť tela a na letnom večierku zaručene priláka pozornosť mužov. Do práce volím decentnú dlhšiu sukňu pod kolená v užšom strihu v kombinácii s blúzkou s krátkym rukávom.

Na dovolenky sú perfektné dlhé a voľné plážové sukne z veľmi jemného silónového, alebo bavlneného materiálu. Mám rada keď takáto sukňa spadá až po zem, tak že sa pri chôdzi dotýka zeme. Prechádzky po pláži počas letných teplých večerov v takejto sukni milujem.

Niektoré modely letných šiat a sukieň z kolekcie pre sezónu 2017 pre inšpiráciu.