Jednodielne plavky zažívajú veľký comeback a my sme vybrali päť sexy kúskov, ktoré si zamilujete na prvý pohľad. Ste radšej pre jednoduchšie vzory alebo sa nebojíte ísť do nejakých odvážnejších?

  1. Dámske jednodielne plavky Niria

Námornícky štýl miluje každá žena! Plavky s modro-bielymi pásikmi majú výstrih do „v“ a tenké ramienka sa vzadu pri krku spájajú, následne zase rozširujú smerom k bokom a majú jemnú čipku. Vytvárajú tak voľný chrbát. Tenké košíčky si môžete vybrať.

Cena pre Vás: 49,99 €

  1. Dámske monokiny Vacanze z kolekcie Luxury Garden

Druhé plavky majú zaujímavý strih. Po bokoch sú vykrojené, nohavičky majú viazanie po stranách a podprsenka má akoby svoje samostatné viazanie. Zaväzujú sa okolo krku a uchytené sú u kovový kruh v strede medzi prsiami. Majú tyrkysovo-biely tigrovaný vzor spojený s bielymi a oranžovými kvetmi.

Cena pre Vás: 85,99 €

  1. Formujúce talianske jednodielne plavky Miradonna MI8044

Nasledujúce plavky majú skvelý tvarujúci strih a sexy odhalené rameno, keďže ramienko je len na jednej strane. Predná strana má zaujímavé geometrické tvary, celé plavky sú v čierno-bielom štýle. Košíčky sú mierne vystužené, no nedajú sa vyberať a podprsenka nemá ani žiadne kostice.

Cena pre Vás: 70,84 €

  1. Formujúce talianske jednodielne plavky Miradonna Aphrodite

Štvrté plavky sú odvážnejšie a o to viac sexy. Sú z čierneho rýchloschnúceho materiálu s ramienkom okolo krku. Boky a stred medzi prsiami je z priesvitnej pružnej tkaniny, do ktorej sú zapracované pásiky. Pri krku, kde sa spája vrch podprsenky a vedie šnúrka na zaviazanie, je kovová ozdoba. Vzadu sú ramienka prekrížené.

Cena pre Vás: 70,84 €

  1. Dámske jednodielne plavky Bora Bora Black

Ďalšie sú čierne plavky s tenkými ramienkami, ktoré sa v zadnej časti prekrižujú. Košíčky sú mierne vystužené s vyberateľnými vypchávkami. Medzi prsiami je véčkový výkroj so šnurovaním, ktoré je aj v zadnej časti na chrbte.

Cena pre Vás: 23,99 €