Partnerské vzťahy sú okrem lásky aj o vzájomnej dôvere, otvorenosti a podpore. Práve otvorenosť a úprimnosť môže niekedy medzi partnermi zlyhať, a to najmä v prípade, že u jedného z nich nastane nepríjemná situácia, o ktorej má problém hovoriť a je mu nepríjemné ju priznať. Bohužiaľ, k jednej z takýchto situácií patrí aj erektilná dysfunkcia, o ktorej muži mlčia, nepripúšťajú si ju a radšej pred partnerkou zahmlievajú skutočnosť, za ktorú by sa nemali hanbiť, pretože ide o psychický alebo fyzický problém, aký by sa mal riešiť na medicínskej úrovni.

Všímajte si partnera

Žena je schopná vycítiť problém u muža aj bez toho, aby ho otvorene priznal. Ak si všimnete náznak toho, že sa vám partner sexuálne vyhýba a správa sa inak, skúste si s ním o tom intímne pohovoriť. No vyvarujte sa posmešným narážkam. Je veľká pravdepodobnosť, že jeho ego neuveriteľne trpí a má pocit, akoby zlyhal na plnej čiare. Pre chlapa je dôležité si uvedomiť, že problém s erekciou môže prameniť v psychike. Stres v práci, množstvo povinností, zlá situácia v rodine – to všetko sa môže podpísať na kvalite erekcie.

Zistite pôvod problému

Mali by ste mužovi navrhnúť možnosti ako podporiť erekciu, no v prvom rade je nutné zistiť pôvod dysfunkcie. V prípade, že ide o fyzický problém, muž by ho mal riešiť s lekárom. Ak však ide o problém zakorenený v psychike, potom je na mužovi, ako začne jeho sexualita naberať na sile. Dôležité je to, aby ste na muža netlačili, pretože bude pod ešte väčším tlakom. Snažte sa ho podporiť a hľadať s ním možnosti, ako podporiť jeho potenciu.

Maca peruánska – super potravina

Ako podpora mužskej potencie môže fungovať napríklad koreň Maca zomletý na prášok. Táto rastlina rastie vo vysokých nadmorských výškach, obsahuje množstvo vitamínov a minerálov. Maca peruánska okrem iného podporuje potenciu, plodnosť a dodáva organizmu energiu. Za vyskúšanie to stojí a určite nie len pre vášho muža! Vyskúšajte Macu spolu s ním. Účinkuje ako prírodný liek na menopauzu, dokáže vám aj upraviť menštruačný cyklus, krvácanie zoslabne a bolesť zmizne. Za to chuť na sex vám obom porastie.

Prírodné tabletky

Ak sa u muža začnú prejavovať problémy s erekciou, ide o nejaký dlhodobejší problém, ktorý sa postupne začal prejavovať a prehlboval sa. Preto ani váš partner a už vôbec nie vy nemôžete očakávať, že po prvom nasadení liekov alebo po pár dňoch užívania podporných tabletiek sa erekcia vráti v takom rozsahu, ako predtým. Tu ide predsa len o určitú telesnú dysfunkciu a je potrebný čas na to, aby organizmus začal reagovať.

Na trhu je niekoľko druhov prírodných tabliet, ktoré neobsahujú žiadne chemické látky a podporujú mužskú potenciu. Líšia sa svojim zložením, cenou a v neposlednom rade aj účinkami. Preto ak sa rozhodnete ísť touto cestou, mali by ste si urobiť s partnerom naozaj podrobný prieskum trhu a pozrieť si aj recenzie daných produktov. Prečítať si môžete napr. aj recenziu tabletiek Erexan, ktoré vo svojom zložení obsahujú aj spomínanú Macu peruánsku. Muža môže neúspech dostať ešte do väčších depresií, ktoré erektilnej dysfunkcii ani zďaleka nepomôžu a čas „liečby“ sa ešte viac predĺži. Preto stavte na overenú kvalitu aj za cenu vyššej ceny.

Dajte mu čas

Erektilná dysfunkcia tak, ako každá iná porucha v tele si vyžaduje čas. Mali by ste byť v tomto nepríjemnom období muža chápavou partnerkou a snažiť sa mu byť čo najväčšou oporou. Hľadajte informácie a ponúkajte mu alternatívy v prípade, že jeden spôsob na potenciu nepomôže. Buďte trpezlivá a zdieľajte s mužom jeho trápenie. Vy ste zrejme tá jediná, ktorej sa vo svojom okolí môže so svojím problémom zveriť a dôveruje vám natoľko, že si to necháte pre seba. Pomôžete mu tento fyzický problém vyriešiť a prinavrátite vášeň a sexuálnu aktivitu aj do vašej spálne.

Foto: pixabay.com