Odložte svoje paletky rozjasňovačov i bronzerov. Toto leto nebude veľa ľudí, ktorým by sa chcelo pozerať na akokoľvek dokonalé kontúry tváre. Želanú pozornosť pritiahne outfit v tých správnych farbách, žiarivá krása pleti i vlasov, líčenie a samozrejme božská vôňa. Farba slnka zažíva svoje najväčšie momenty slávy a s týmito vychytávkami ju budete nosiť najradšej.

Farebné trendy v móde nám na tento rok predpísali odtiene plné optimizmu. Užívať denne zlatožltý tón plný elegancie, elektrizujúci oranžovožltý odtieň kurkumy i šťavnatú farbu manga a citrusov je príjemné. Ale žiadny outfit by nebol kompletný bez pôsobivých doplnkov, akým je napríklad vôňa.

Legenda Light Blue v novom šate

Aj vás napĺňa predstava relaxu na pláži s pohárikom talianskeho Prosecca a téglikom osviežujúceho citrónového sorbetu radosťou? S parfumami talianskeho dua Dolce&Gabbana sa budete usmievať stále. Nechajte sa aj vy každý deň unášať sviežimi tónmi citrusov a naordinujte ich aj svojej láske. Edícia Light Blue a novšia edícia Light Blue Italian Zest je tu pre mužov i ženy.

Suchý olej Nuxe, ktorému okamžite podľahnete

O legendárnych parfumoch sa už toho v beauty magazínoch popísalo viac než dosť. Aj my už teraz prejdeme o krôčik ďalej v hľadaní dokonalosti. Čo myslíte, našli sme svätý grál aj v sortimente kozmetiky? Určite áno! Multifunkčný suchý olej Nuxe Huile Prodigieuse Multi Purpose Dry Oil je plným právom zaradený medzi najlepšie všestranné produkty krásy, aké kedy uzreli svetlo tohto sveta. Bol to práve on, kto francúzsku značku Nuxe preslávil. Tento malý poklad už v pár kvapkách prevonia a ochráni pokožku tváre, tela aj vlasy. Hydratuje, vyživuje i regeneruje. Skrátka zázrak.

Doprajte si túto jedinečnú zmes vzácnych olejov a už po prvej aplikácii nadobudnete pocit, že vaša pokožka a vlasy nikdy nevyzerali lepšie. Príjemnú textúru, jemnú korenistú vôňu s dotykom citrusov a prevažne prírodné zloženie oleja Nuxe z radu Huile Prodigieuse jednoducho nejde nemilovať.

Paletka Maybelline, ktorú zostavilo samotné leto

Pokiaľ nie ste úplne stotožnená so zaradením odtieňov žltej do svojho šatníka, zvážte aspoň kúpu paletky Maybelline Lemonade Craze s neodolateľnou citrusovou vôňou. V tucte prekrásnych neutrálnych až teplých tónov nechýba trblietavý bronz, teplá hnedá, variácie zlatej ani viacero pastelových odtieňov ružovej. V skladbe paletky však vynikajú a priam žiaria farby dokonalo reprezentujúce aktuálne trendy – módna žltá, fuksiovo ružová a hlavný líder sezóny – korálová.

Kedykoľvek sa vám zažiada look najväčšej fešandy pod letným slnkom, naneste na celé horné viečko jednu alebo aj dve z troch vyššie spomínaných výrazných farieb. Prípadne ju kombinujte s ktorýmkoľvek menej výrazným tónom z paletky, s farbou zeleného machu alebo nevinnou bielou a vaše líčenie bude zaručene priťahovať pohľady celý deň i noc.

Slnečné letné dni a nekonečná zábava, to je ideálna predstava leta, na ktorú sa ale treba náležite pripraviť. Odevy a doplnky vo farbách citrusov, svieža vôňa, šikovný olej i paletka nekonečných možností od Maybelline budú nepochybne patriť ku klenotom vašej letnej výbavy.