Mnohé ženy tvrdia, že dámska móda je veľmi náročná a neustále sa mení, čo je naozaj aj pravda. Ak sa ale dobre pozrieme zistíme, že pani móda nám neustále prináša nové a nové prvky ,ktoré však majú často veľa spoločného. Tak ako sa mení móda v dámskom oblečení, mení sa aj móda v dámskej obuvi. Raz sú moderné dámske topánky s predĺženou špicou, neskôr s okrúhlou a inokedy s rovnou. Raz na vysokom inokedy na nízkom podpätku.

Dámska obuv je vizitkou ženy. Každá obuv by mala byť v popredí záujmu. Okrem dizajnu je dôležité vybrať si správny tvar a taktiež materiál. Nikdy nepodceňujte výber topánok. Obuv je dobré striedať. Obuv je treba si vyberať podľa vlastného vkusu s prihliadnutím k využitiu obuvi.

K najčastejšej dámskej obuvi patria sandále. Nezabudnite, že v sandáloch budú mať všetci navôkol krásny výhľad na vaše nechty na nohách, a preto si doprajte dostatočnú starostlivosť o nechty. Sandále kladú hlavný dôraz na komfort a pohodlie nosenia. Môže sa vám stať, že zabudnete, že ich aj máte na sebe. Ak prídete k nositeľkám štíhlych nôh, voľte striedmejší dizajn bez masívnych a hrubých ozdôb, ktoré pridávajú kilá navyše, zostaňte zásadne pri tenkých prúžkoch. A nezabudnite, že v lete musíte svoje okolie očariť zaujímavým účesom. Pokiaľ túžite po nádherných dlhých vlasoch, môžete siahnuť po príčesku, či vyskúšať aktuálnu novinku, ktorú sú clip-in vlasy.

Či už si obujete zimné čižmy, letné sandále alebo spoločenské lodičky, vždy majte na pamäti aj voľbu správnej kabelky, ktorá musí s topánkami ladiť.

Aj naďalej zostávajú na výslní veľké kabelky, do ktorých zmestí každá žena úplne všetko čo potrebuje. Okrem týchto obrovských kabeliek podobajúcich sa na cestovnú tašku musí mať správna žena vo svojom šatníku aj kabelku cez plece, ktorá sa stáva čoraz väčšmi populárnou. Najlepší spôsob ako ušetriť na kúpe kabelky je kúpiť si ju cez veľkoobchod kabeliek.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!