Sveter Glo StoryPánske oblečenie síce nie je až tak rozmanité, ako to dámske, ale rozhodne je si z čoho vyberať. Celkom rozumieme tomu, že každý partner nemusí byť práve taký, aby si oblečenie veľmi rád kupoval, vyhľadával nové trendy a snažil sa byť neustále „cool“ a „in“. Často je to na Vás, ako bude vyzerať a čo bude nosiť, pretože stále sa mužský outfit považuje za akúsi vizitku ženy.

Pekné svetríky do každej situácie

Pánske svetre sú veľmi rôznorodé a pre mužov sú ako stvorené. Nielen kvôli tomu, že ich strih je vhodný na mužskú postavu, ale aj kvôli tomu, že sú vhodné na viacero miest, príležitostí a udalostí. Sveter sa dá tak nosiť do práce, školy či ako oblečenie, v ktorom páni trávia svoj voľný čas. Ak neviete, ktorý sveter mu kúpiť, choďte najskôr podľa farieb a štýlu, ktorý si rád oblieka. Farba bude zrejme tmavá, veď len málo mužov rado nosí bledé odtiene a veľmi výrazné tóny. Ak by však ten „Váš“ obľuboval aj takéto farby, je to len dobre pre Vás a na výber máte oveľa viac svetrov, ako keby vyberáte len z tmavých odtieňov. Je však pravdou, že tmavý sveter dokážete ľahšie skombinovať aj s ostatným oblečením, ktoré má muž na sebe. Neodmysliteľnou súčasťou šatníka tak musí byť sveter čierny či sivý, teda farby, ktoré sa dajú ľahko kombinovať a každý v nich vyzerá celkom štýlovo a elegantne.

Mikina STEGOLMikina ako alternatíva k svetrom?

Donedávna boli mikiny len veľmi ležérnym oblečením. Vyplývalo to z ich celkového štýlu, do ktorého boli vyrábané. Pánske mikiny sú však dnes relatívne elegantným kúskom v šatníku. Samozrejme, treba si len vybrať také, ktoré budú spĺňať predstavy Vášho partnera, pretože mikín je už veľmi veľa druhov a v zásade nie každá je určená na konkrétny typ postavy či vek. Pánske mikiny môžu byť s kapucňou či bez kapucne, s elegantným vyvýšeným golierom alebo len na štýl svetra. Mikiny by sme mohli považovať za alternatívu k pánskym svetrom, avšak ak si vyberiete ich elegantné vyhotovenie. Existuje tak kompromis k elegantným svetrom, avšak ako sme už uviedli, všetko je len otázkou výberu.

Veríme, že aj Vy potešíte svojho miláčika novou mikinou či svetrom, ktoré bude môcť nosiť do práce či ako oblečenie na voľný čas.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!