Nakupujte v najlepšom obchode so sortimentom pre vašu domácnosť a získajte k tomu super zľavu 5% z akéhokoľvek nákupu, ktorý spravíte. V ponuke nechýba prvotriedny bytový textil, rôzne doplnky a dekorácie.

V sekcii Kuchyne a jedáleň na vás čakajú skvelé hrnce, panvice, všetko na pečenie, taniere, príbory a ešte omnoho viac! Ďalej môžeme spomenúť domáce spotrebiče, produkty na upratovanie, do záhrady a rôzne darčeky a hračky.

Zľavový kód sa nachádza na www.akcieazlavy.sk/sekcia/4home-sk/.

O internetovom obchode 4home.sk

V úvode sme vám opísali takmer celú ponuku, ale predovšetkým hlavné sekcie daného e-shopu. Poďme si ich trocha rozobrať, aby ste mali bližšiu predstavu, čo všetko v obchode 4home.sk nájdete.

E-shop má osem hlavných kategórií, ktoré obsahujú obrovské množstvo podkategórií s pestrou ponukou tovaru. Ak by sme mali rozpísať všetok tovar, tento článok by sa pravdepodobne premenil na esej :). Za vhodné však považujeme spomenúť aspoň štyri najobľúbenejšie podsekcie z každej, vďaka čomu si ľahko spravíte obraz o ponuke, ktorá je fakt úžasná.

  1. Bytové textil – posteľná bielizeň, vankúše a prikrývky, deky, koberce.
  2. Doplnky a dekorácie – hodinky, fototapety, obrazy, originálne samolepky na vaše steny.
  3. Kuchyňa a jedáleň – hrnce, pekáče, riady, kuchynské váhy.
  4. Domáce spotrebiče – rychlovarné kanvice, kávovary a espressa, ryžovary, domáce pekárne.
  5. Upratovanie – vysávače, parné čističe, koše na bielizeň, odpadkové koše.
  6. Záhrada a hobby – záhradné náradie, dekorácie, kvetináče, grily.
  7. Darčeky a hračky – tašky na kolieskach, oblečenie a doplnky, autá a vláčiky, šperky a hodinky.
  8. Krása a zdravie – zdravotné pomôcky, zdravotná obuv, elektrické zubné kefky, kozmetické a vlasové pomôcky.

4home.sk je taktiež overený obchod na Heureka.sk, kde má aktuálne krásne hodnotenia a recenzie. Až 95% zákazníkov by odporúčalo obchod svojim známym. To sú slušné skúsenosti zákazníkov. Čo poviete?

Okrem toho je tu doprava zadarmo, ak spravíte nákup nad 40 EUR. Celkovo sa nachádza 99% tovaru skladom. Záruka vrátenia peňazí či kvalitný zákaznícky servis je jednoducho úplnou samozrejmosťou.

Zaujala vás ponuka? Ak si chcete kúpiť niečo v tomto e-shope, využite zľavový kód a ušetrite pekné peniaze!

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!