Nakupujte v najlepšej internetovej parfumérií Notino.sk so skvelou zľavou. Ponuka obsahuje najširší sortiment značkových dámskych a pánskych parfémov a dekoratívnu, telovú a vlasovú kozmetiku za top ceny na trhu.

Aktuálne platný a overený zľavový kód a skvelé zľavové ponuky e-shopu Notino.sk nájdete na www.akcieazlavy.sk/sekcia/notino-sk/.

O internetovom obchode Notino.sk (predtým parfums.sk)

Originálny tovar je samozrejmosť

Ak sa pýtate, prečo nakupovať parfúmy a kozmetiku práve na Notino, odpovedí sa nájde hneď niekoľko. Čo je najdôležitejšie, v ponuke je iba originálny tovar. Obstarávajú ho len u dodávateľoch, ktorí sú certifikovaní výrobcami. Nemusíte sa teda báť zlej kvality, prípadne neoriginálneho tovaru. Mnohé klientky sa boja nakupovať parfémy cez internet, nakoľko sú zvyknuté na kamenné predajne, ale ako vidíte, ničoho sa netreba báť.

Silná značka

Notino je záruka kvality. Svoju prácu robí kvalitne už od roku 2004. Za niekoľko rokov sa e-shop Notino vybudoval medzi špičku vo svojom obore a obslúžil desiatky tisíc spokojných zákazníkov, z ktorých sa veľké percento s radosťou vracia a nakupuje opakovane.

Prečo sú ceny parfémov také nízke

Na notino.sk sú veľmi lacné ceny parfémov. Podľa našich zistíte až o 70% nižšie, na aké natrafíte v kamennej predajni. Dôvod je prostý. Menšie marže v kombinácií s tým, že nemajú žiadne náklady na drahý nájom v nákupnom centre sú hlavné dôvody, prečo sú ceny tak nízke. To však nie sú jediné faktory. Nakoľko má obchod Notino veľký počet objednávok, logicky nakupuje aj viac tovaru od dodávateľov a vďaka tomu si tak môže vyjednať lepšie nákupné ceny.

Ponuka je ohromná

Ak nenájdete ten správny parfúm na Notino, tak už potom nevieme kde. Ponuka je pestrá, obsahuje všetky top značky parfémov. Za zmienku stoja značky ako Armani, Burberry, Bvlgari, Calvin Klein, Davidoff, DKNY, Givenchy, Gucci, Hugo Boss. Ďalej Chanel, Chloe, Christian Dior, Kenzo, Lacoste.

Musíme ešte spomenúť aj aktuálne veľmi obľúbené parfémy Lacoste, Lancome a Lanvin. A svojich verných zástupcov majú určite aj parfémy Marc Jacobs, Versace alebo Thierry Mugler.

Využite zľavový kupón do Notino.sk, ak je práve v ponuke, alebo aktuálne akcie či zľavové ponuky a kúpte si vynikajúci parfém za totálne nízku cenu!

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!