Kombinácia športu, čísel a zábavy. To je najstručnejšia charakteristika športových stávok. Ich popularita v dnešnom svete neustupuje. Rastie a presúva sa z pobočiek na online. Zvyšuje sa obľúbenosť stávok naživo oproti kedysi najviac obľúbených predzápasovým stávkam.

Športové stávky – zábava, či matematika?

Možno ste niekedy aj vy vyskúšali šťastie s nejakou stávkovou kanceláriou – bookmakerom. Vsadiť si na tiket hromadu zápasov s atraktívnym výsledným kurzom alebo vybrať jediný zápas, ktorému najviac dôverujeme? Dôležitý je zodpovedný prístup, pohľad na oddelený bank a zábava môže začať.

Čo je v obľube

Najviac tipovaným športom nielen na Slovensku je nepochybne futbal. Svojou atraktivitou valcuje ostatné športy nielen na poli športových stávok. No z individuálnych vedie bezpochyby tenis. Nasleduje ľadový hokej, basketbal, volejbal, či hádzaná. Veľmi obľúbeným sa v oblasti športových stávok na Slovensku stal plážový volejbal. Najmä vďaka LIVE zápasom, ktoré spopularizovali aj stolný tenis a zo zimných športov hlavne biatlon. Ktorý šport vás baví najviac a ktorým si najradšej upevňujete svoje zdravie?

Futbal – najpopulárnejší šport

Ide o vašu preferenciu

Chystáte sa s priateľmi na obľúbenú športovú udalosť. Čo môže byť vtedy lepšie, keď zo zápasu odchádzate s pocitom dobrej zábavy a spokojnosti po dobre odvedenom výkone a výhre vášho tímu. No niečo predsa áno. Pridanou hodnotou pri rozumnom, bank neohrozujúcom vklade môže byť práve stávka na túto udalosť. Potešiť sa môžete dvojnásobne. Pochváliť sa priateľom alebo si dokonca vsadiť spolu, či proti sebe dáva sledovaniu zápasu úplne nový rozmer. Práve v DoubleStar Bet je ponuka stávok naživo – LIVE stávok najrozmanitejšia na slovenskom trhu stávkových kancelárií.

Výherný mix

Naopak, ak ste si niekedy kúpili žreb, či podali číselnú lotériu vo chvíli, keď chceli „skúsiť“ šťastie, bola vaša dôvera v slušnú výhru naozaj vysoká? Skôr nie. Pravdepodobnosť vyššej výhry je v týchto prípadoch nižšia ako pri športových stávkach. Práve už spomenutá kombinácia viacerých udalostí na jednom tikete dáva tipujúcemu šancu na niekoľko násobne vyššiu výhru ako jeho samotný vklad. V online ponuke na stránke nového bookmakera na Slovensku sa nájde aj praktická kalkulačka stávok. Informatívne si prerátate, čo potrebujete. Uvediete o aké kombinácie máte záujem, počet vybraných zápasov a celkový vklad, ktorý pre tieto kombinácie máte určený. Výsledkom je počet možností, vklad na jednu kombináciu a po zadaní kurzov v spodnej časti kalkulačky aj všetky možnosti, ako vaša stávka môže dopadnúť pri danom výsledku.

Jeden z klubov a herní DoubleStar

Zábava s dvojhviezdou

Či už ste aktívny, pasívny alebo „obojaký“ milovník športu, určite oceníte fanúšikovskú stránku spoločnosti DoubleStar Bet na Facebooku. Vtipné momentky, pozvánky na aktuálne TOP športové udalosti, súťaže o odmeny v podobe bonusov a vstupeniek sa objavia práve jej fanúšikom. Nechýba ani pestrý blog.doublestarbet.sk, kde okrem športového čítania a sledovania nájdete aj sekciu zo zákulisia DoubleStar Bet, zaujímavosti zo sveta športu a stávkovania. Pri už spomínaných akciách s priateľmi pri obľúbených TV prenosoch úspešných slovenských jednotlivcov, reprezentácií Slovenska, či Ligy majstrov má skupina DoubleStar skvelé miesto pre zábavu. Z takmer dvoch stovák klubov a herní je takmer päť desiatka z nich plne prispôsobená využitiu všetkých služieb spojených so športovými stávkami. Prajeme veľa zábavy so športom, hoci aj online, či v prevádzkach dvojhviezdy.